ARLOARLO
Forgot password?

KORFUZ

KORFUZ

Available Rooms

No Rooms Found
Apartment
Greqi
Korfuz
125 nights

KORFUZ

QERSHOR: 16-18, 23-25
HOTEL GOLDEN ALEXANDROS 4* – €125

*BILETA E TRAGETIT IGUMENICE – KORFUZ – IGUMENICE (EXTRA €13 / PERSON )

Included
Transporti sipas programit
Akomodimi në hotel 3* ose 4*
Mëngjesi, dreka, darka
Guida shoqëruese gjatë udhëtimit
ALL INCLUSIVE

Not included
Gjithcka papërmendur në çmim përfshihet
Hyrjet në monumente dhe muzeume.
BILETA E TRAGETIT IGUMENICE-KORFUZ-IGUMENICE (€13)

Taksa lokale €3 per dhome/nate hotel 4*

Policies of KORFUZ

Amenities of KORFUZ

Guest Reviews (0 reviews)

KORFUZ Korfuz, Greqi

Your overall Rating of this property

Booking Number

Pin Code

Title of your review

Your review

What sort of Trip was this?

  • Business
  • Couples
  • Family
  • Friends
  • Solo