ARLOARLO
Forgot password?

KORFUZ 6 DITE

ZBRITJE 6% PER TE GJITHA REZERVIMET E DERI ME 09 DHJETOR PER PERIUDHEN NGA: 09/12/2323 NE: 09/12/2323

KORFUZ 6 DITE

Available Rooms

No Rooms Found
Apartment
Greqi
Korfuz
6 DITE Off

KORFUZ 6 DITE 

29 GUSHT – 3 SHTATOR, €455 – HOTEL MESSONGHI BEACH RESORT 4* ( ALL INCLUSIVE )

POLITIKAT E FËMIJËVE

• FEMIJA I PARE 0 DERI NE 10.99 VJEC PAGUAN €100 (KUR SHOQEROHET ME 2 TE RRITUR)

• FEMIJA I DYTE 0 DERI NE 10.99 VJEC PAGUAN 50% te cmimit per te rritur (KUR SHOQEROHET ME 2 TE RRITUR)

Included
Transporti me automjet komod
Akomodimi sipas hoteleve përkatëse
Shoqërues shqiptar
All inclusive ( mengjes+dreke+darke+pije )
Perdorimi falas i pishinave.
SHEZLLONET NE PISHINE ( SIPAS DISPONUESHMERISE)
Not included
Hyrja në monumente dhe muzeume.
Gjithcka e papërmendur me sipër.
BILETA E TRAGETIT IGUMENICE-KORFUZ-IGUMENICE (€13)
Taksa lokale €3 per dhome/nate hotel 4*
Lundrimi me Anije €35/person me dreke.
Transferte ne Paleokastritsa ( Opsionale €15 )

Policies of KORFUZ 6 DITE

Amenities of KORFUZ 6 DITE

Guest Reviews (0 reviews)

KORFUZ 6 DITE Korfuz, Greqi

Your overall Rating of this property

Booking Number

Pin Code

Title of your review

Your review

What sort of Trip was this?

  • Business
  • Couples
  • Family
  • Friends
  • Solo