ARLOARLO
Forgot password?

Samara Hotel 5*,Bodrum

ALL INCLUSIVE
ZBRITJE 29% PER TE GJITHA REZERVIMET E DERI ME 06 KORRIK PER PERIUDHEN NGA: 29/06/2424 NE: 06/07/2424

Samara Hotel 5*,Bodrum

Available Rooms

No Rooms Found
special hotels
5 star
Turqi
Bodrum
Rruga Abdyl Frashëri
0694050282
29.06.2024/06.07.224 Off

Nisja ne date  29 Qershor 2024/ 06 Korrik 2024   7Nete& 8 Dite 

Koncepti: ALL INCLUSIVE

Duke filluar nga  1348 Eur/P
Përjetoni shërbim të klasit botëror në Samara Hotel Bodrum
E vendosur në rrethin Torba të Bodrumit, Samara ka pishina të brendshme/të jashtme, 
pishinë për fëmijë, ambiente spa dhe një zonë plazhi privat me shezllone dielli dhe çadra.
 Ajo ka strehim me ajër të kondicionuar me një TV satelitor dhe ballkon.

Dhomat dhe bungalot në Samara Hotel Bodrum vijnë me orendi moderne.
 Ata të gjithë të shfaqë një banjo private me pajisje dhe tharëse flokësh. 
Një minibar është standard.
. Ka edhe restorante à la carte që shërbejnë ushqim deti dhe kuzhinë turke.
 Snacks dhe pije freskuese dhe kokteje shërbehen në pishinë, plazh dhe lobi bar.

Objektet spa përfshijnë një sauna, banjë turke dhe sallë fitnesi; 
mund të ofrohen edhe shërbime masazhi. Ju mund të luani një lojë tenis, 
bilardo dhe pingpong në Bodrum Samara Hotel. Ekziston edhe një shesh lojërash për fëmijë.

Qendra e qytetit të Bodrumit është vetëm 10 minuta me makinë nga hoteli. 
Free Parking privat është në dispozicion në faqen. Bodrum Milas Airport 
është një makinë 24-minuta nga Samara Hotel Bodrum.


Perfshihen:

 -Fluturimi me charter;

 -Akomodimi ne resort per 7 nete& 8 dite   ALL INCLUSIVE;

 -Transferta aeroport-resort-aeroport 

 -Siguracioni i shendetit ne udhetim 
 -Bagazhe te plota
 

Policies of Samara Hotel 5*,Bodrum

Amenities of Samara Hotel 5*,Bodrum

  • ALL INCLUSIVE

Guest Reviews (0 reviews)

Samara Hotel 5*,Bodrum Bodrum, Turqi

Your overall Rating of this property

Booking Number

Pin Code

Title of your review

Your review

What sort of Trip was this?

  • Business
  • Couples
  • Family
  • Friends
  • Solo