ARLOARLO
Forgot password?

Ali Bey Club Manavgat 5*,Side,Antalya

ULTRA ALL INCLUSIVE
ZBRITJE 28% PER TE GJITHA REZERVIMET E DERI ME 04 KORRIK PER PERIUDHEN NGA: 28/06/2424 NE: 04/07/2424

Ali Bey Club Manavgat 5*,Side,Antalya

Available Rooms

No Rooms Found
special hotels
5 star
Turqi
Antalya
Rruga Abdyl Frashëri
0694050282
28.06.2024/04.07.2024 Off

Nisja ne date 28 Qershor-04 Korrik 2024    6 nete&7 dite

Cmimi duke filluar 1050 eur/p

Koncepti- ULTRA ALL INCLUSIVE

Përjetoni shërbim të klasit botëror në Ali Bey Club & Park
I ndodhur në një plazh të gjerë me rërë, ky hotel përmban një park të madh ujore dhe kopshte me peizazh.
 Ajo ofron një qendër bukurie me sauna dhe objekte të gjera tenisi dhe sportive.

Dhomat e bollshme, me ajër të kondicionuar në Ali Bey Club Manavgat janë të pajisura me TV satelitor 
dhe kanë një ballkon privat me pamje panoramike. Të gjitha dhomat kanë dysheme me pllaka dhe dekor 
elegant prej druri dhe qeramike.

Klubi "Ali Bej" jo duhanpirës ofron 62 fusha tenisi prej balte dhe një zonë tenisi për fëmijë. 
Objektet përfshijnë një pishinë të gjerë të hapur not me një tarracë dielli. 
Një qendër Wellness me banjë turke është gjithashtu në dispozicion.

Mysafirët mund të shijojnë një përzgjedhje të gjerë nga kuzhina mesdhetare deri
 te shijet kineze në restorantin e plazhit të hotelit. Në mbrëmje, shfaqjet profesionale
 të vallëzimit dhe argëtimi muzikor janë gjithashtu në dispozicion.

Ka mini klube dhe studio arti për të gjitha grupmoshat. Ofrohen shërbime kujdestarie për fëmijë, 
karrige për fëmijë në restorante, krevat për fëmijë dhe karrocë për fëmijë me qira.

Hotel Club Ali Bey Manavgat ndodhet 12 km nga Manavgat dhe 17 km nga Side. 
Aeroporti i Antalias është 80 km larg.

Perfshihen:

-Fluturimi me charter;

-Akomodimi ne resort per 6 nete& 7 dite ULTRA  ALL INCLUSIVE;

-Transferta aeroport-resort-aeroport

-Siguracioni i shendetit ne udhetim

-Bagazhe te plota

 

Policies of Ali Bey Club Manavgat 5*,Side,Antalya

Amenities of Ali Bey Club Manavgat 5*,Side,Antalya

  • ULTRA ALL INCLUSIVE

Guest Reviews (0 reviews)

Ali Bey Club Manavgat 5*,Side,Antalya Antalya, Turqi

Your overall Rating of this property

Booking Number

Pin Code

Title of your review

Your review

What sort of Trip was this?

  • Business
  • Couples
  • Family
  • Friends
  • Solo