ARLOARLO
Forgot password?

Ali Bey Resort Sorgun 5*, Side,Antalya

ULTRA ALL INCLUSIVE
ZBRITJE 28% PER TE GJITHA REZERVIMET E DERI ME 04 KORRIK PER PERIUDHEN NGA: 28/06/2424 NE: 04/07/2424

Ali Bey Resort Sorgun 5*, Side,Antalya

Available Rooms

No Rooms Found
special hotels
5 star
Turqi
Antalya
28.06.2024/04.07.2024 Off

Nisja ne 28 Qershor-4 Korrik 6 Nete&7Dite

Cmimi duke nisur nga 1400 eur/p

Koncepti ULTRA ALL INCLUSIVE

I vendosur direkt në plazhin Side, me pamje nga deti Mesdhe, Ali Bey Resort  ofron një Aqua Park,
 ambiente luksoze spa dhe Wi-Fi falas në të gjithë hotelin.

Të gjitha dhomat e mysafirëve në Ali Bey Side janë të pajisura me një ballkon privat me pamje 
nga deti dhe kopshtet 100,000 m² të resortit. Çdo dhomë ka një banjo en suite e cila përfshin
 një tharëse flokësh.

3 restorantet në Ali Bey Resort ofrojnë ushqime të freskëta deti dhe specialitete turke.
 Guests kanë një zgjedhje prej 5 bare, dhe ka një kafene që shërben pasta tradicionale.

Mësimet e tenisit dhe sportet ujore janë në dispozicion në vend, dhe ju mund të pushoni 
me një masazh në zonën e spa. 11 fushat e golfit të kampionatit të Belek janë 1 orë me makinë nga hoteli.

Ali Bey Resort Side është 65 km nga Aeroporti Ndërkombëtar i Antalias.
 Pa pagesë në vend parkimi makinë është në dispozicion.

Perfshihen:

-Fluturimi me charter;

-Akomodimi ne resort per 6 nete& 7 dite ULTRA  ALL INCLUSIVE;

-Transferta aeroport-resort-aeroport

-Siguracioni i shendetit ne udhetim

-Bagazhe te plota

 

Policies of Ali Bey Resort Sorgun 5*, Side,Antalya

Amenities of Ali Bey Resort Sorgun 5*, Side,Antalya

  • ULTRA ALL INCLUSIVE

Guest Reviews (0 reviews)

Ali Bey Resort Sorgun 5*, Side,Antalya Antalya, Turqi

Your overall Rating of this property

Booking Number

Pin Code

Title of your review

Your review

What sort of Trip was this?

  • Business
  • Couples
  • Family
  • Friends
  • Solo