ARLOARLO
Forgot password?

Ammoa Luxury Hotel & Spa Resort 5*

Ammoa Luxury Hotel & Spa Resort 5*

Available Rooms

No Rooms Found
special hotels
5 star
Greqi
Halkidiki
Rruga Abdyl Frashëri
0694050282
Ammoa Luxury Hotel & Spa Resort 5*

Merrni trajtimin e të famshëmve me shërbim të klasit botëror në Ammoa Luxury Hotel & Spa Resort
I vendosur në Nikiti dhe me plazhin Agios Ioannis të arritshëm brenda 200 metrave, 
Ammoa Luxury Hotel & Spa Resort ofron check-in dhe check-out të shpejtë, dhoma ku nuk pihet duhan, 
një restorant, WiFi falas në të gjithë pronën dhe një pishinë të jashtme sezonale. 
Ndër objektet e ndryshme janë një palestër, një kopsht, si dhe një tarracë. 
Ka parkim privat falas dhe prona ofron shërbim me pagesë të anijes në aeroport.
Zbuloni një parajsë transformuese të artit të kuzhinës, ku kuzhina lokale dhe thesaret e
 ushqimit mesdhetar
janë të harmonizuara në mënyrë të përpunuar. Përshëndetni tre restorantet tona joshëse, 
të cilat tregojnë xhevahiret e këndshme rajonale dhe u japin jetë pjatave të jashtëzakonshme
 mesdhetare dhe ndërkombëtare.
 Akomodimi ofron shesh lojërash për fëmijë. Mund të luani pingpong në këtë hotel me 5 yje dhe ofrohet marrja 
me qira e makinave. Me stafin që flet gjermanisht, greqisht, anglisht dhe rusisht, informacioni është i disponueshëm 
në pritje. Plazhi i Kastrit është 1.2 km nga Ammoa Luxury Hotel & Spa Resort, ndërsa Plazhi i Nikiti është 2.6 km nga prona.
Aeroporti më i afërt është Aeroporti i Selanikut, 92 km nga hoteli. 
Familjet e pëlqejnë veçanërisht vendndodhjen - ata e vlerësuan atë me 9.5 për një qëndrim me fëmijët.

Policies of Ammoa Luxury Hotel & Spa Resort 5*

Amenities of Ammoa Luxury Hotel & Spa Resort 5*

Guest Reviews (0 reviews)

Ammoa Luxury Hotel & Spa Resort 5* Halkidiki, Greqi

Your overall Rating of this property

Booking Number

Pin Code

Title of your review

Your review

What sort of Trip was this?

  • Business
  • Couples
  • Family
  • Friends
  • Solo