ARLOARLO
Forgot password?

Arin Resort 5*,Bodrum

ULTRA ALL INCLUSIVE
ZBRITJE 14% PER TE GJITHA REZERVIMET E DERI ME 20 KORRIK PER PERIUDHEN NGA: 14/07/2424 NE: 20/07/2424

Arin Resort 5*,Bodrum

Available Rooms

No Rooms Found
special hotels
5 star
Turqi
Bodrum
14.07.2024/20.07.2024 Off
 

Nisja ne date 14 Korrik 2024/20Korrik 2024   6 Nete& 7Dite 

Koncepti:  ULTRA ALL INCLUSIVE

Duke filluar nga   1160Eur/P
Merrni trajtimin e të famshëmve me shërbim të klasit botëror në Arin Resort Bodrum
Me pamje nga plazhi, Arin Resort Bodrum ofron strehim me 5 yje në Turgutreis dhe
 përmban një restorant, pishinë të jashtme sezonale dhe palestër. 
Ndër objektet e ndryshme janë një kopsht, një tarracë, si dhe një bar. 
Prona ka një sauna, argëtim në mbrëmje dhe një tavolinë para 24 orësh.

Hoteli do t'u sigurojë mysafirëve dhoma me ajër të kondicionuar me një tavolinë, një minibar, 
një kasafortë, një TV me ekran të sheshtë, një ballkon dhe një banjo private me dush. 
Në Arin Resort Bodrum çdo dhomë është e pajisur me çarçafë dhe peshqir.

Një mëngjes kontinental është në dispozicion çdo ditë në akomodim.

Arin Resort Bodrum ofron një hamami. Ju mund të luani bilardo, pingpong
 dhe shigjeta në hotel, dhe ofrohen me qira biçikleta dhe makina.

Plazhi Gunbatimi është 1.1 km nga Arin Resort Bodrum, ndërsa plazhi 
Avta Sahili është 1.1 km larg. Aeroporti më i afërt është Milas-Bodrum,
 60 km nga akomodimi, dhe prona ofron një transferim me pagesë të aeroportit.

Perfshihen:

-Fluturimi me charter;

-Akomodimi ne resort per  6 nete&  7 dite ALL INCLUSIVE;

-Transferta aeroport-resort-aeroport

-Siguracioni i shendetit ne udhetim

-Bagazhe te plota

 

Policies of Arin Resort 5*,Bodrum

Amenities of Arin Resort 5*,Bodrum

  • ULTRA ALL INCLUSIVE

Guest Reviews (0 reviews)

Arin Resort 5*,Bodrum Bodrum, Turqi

Your overall Rating of this property

Booking Number

Pin Code

Title of your review

Your review

What sort of Trip was this?

  • Business
  • Couples
  • Family
  • Friends
  • Solo