ARLOARLO
Forgot password?

ATHINE 4 DITE 299 EURO/PERSON

BED AND BREAKFAST

ATHINE 4 DITE 299 EURO/PERSON

Available Rooms

No Rooms Found
Hotel
5 star
Greqi
Abdyl Frasheri Tirane
+355682055376
ATHINE Off

ATHINE
Nisja: 11-03-2023
Në pagesë përfshihen:
1. Udhëtimi vajtje-ardhje me avion
2. Transfertat dhe shëtitjet me autobus.
3. Akomodim në hotel për 3 net qëndrimi.
4. Mëngjeset për të gjitha ditët e udhëtimit.
5. Shoqërues shqiptar gjatë qëndrimit jashtë Shqipërisë.
6. Lejohet të merret me vete në avion vetëm një çantë me përmasa deri në 40 x 20x 23cm. (Kujdes – Mbi këto përmasa dhe Bagazh për checkin ka shpenzime ekstra).

Në pagesë nuk janë përfshirë:
1. Gjithshka që nuk është përmendur në këtë program.
2. Hyrjet në monumente dhe muzeume.

Policies of ATHINE 4 DITE 299 EURO/PERSON

Amenities of ATHINE 4 DITE 299 EURO/PERSON

 • AIR CONDITIONING
 • BED AND BREAKFAST
 • COFFEE
 • ELEVATOR IN BUILDING
 • ENTERTAINMENT
 • FRIDGE
 • ROOM SERVICE
 • TELEVISION
 • WI_FI

Guest Reviews (0 reviews)

ATHINE 4 DITE 299 EURO/PERSON Greqi

Your overall Rating of this property

Booking Number

Pin Code

Title of your review

Your review

What sort of Trip was this?

 • Business
 • Couples
 • Family
 • Friends
 • Solo