ARLOARLO
Forgot password?

Be Premium Bodrum 5*

ULTRA ALL INCLUSIVE
ZBRITJE 23% PER TE GJITHA REZERVIMET E DERI ME 29 QERSHOR PER PERIUDHEN NGA: 23/06/2424 NE: 29/06/2424

Be Premium Bodrum 5*

Available Rooms

No Rooms Found
special hotels
5 star
Turqi
Bodrum
23.06.2024/29.06.2024 Off

Nisja ne date 23 Qershor 2024/29Qershor 2024   6Nete& 7 Dite 

Koncepti: ULTRA ALL INCLUSIVE

Duke filluar nga  1680 Eur/P 

 

Përjetoni shërbim të klasit botëror në Be Premium Bodrum
Me një zonë të madhe plazhi privat në Gjirin Torba të Bodrumit, Be Premium Bodrum Hotel
 ofron një pishinë të jashtme dhe të brendshme, akomodim luksoz dhe WiFi falas. 
Një qendër spa me objekte të gjera masazhi, një palestër, sauna dhe një banjë turke janë gjithashtu
 në dispozicion.

Të dekoruara në mënyrë elegante, njësitë me ajër të kondicionuar
 në Hotel Be Premium Bodrum
 kanë një ballkon me pamje nga deti dhe një zonë ndenjëse. 
 Ato janë të pajisura me një TV satelitor,
 DVD player dhe një minibar. 

Mysafirët mund të shijojnë një sërë pjatash të kuzhinës turke, 
italiane, aziatike dhe ndërkombëtare 
në opsionet e shumta të ngrënies së hotelit, duke përfshirë restorantin 
kryesor dhe pishinën.
Ju gjithashtu mund të shijoni pije në bar pishinë.
Për mysafirët e vegjël, hoteli ka edhe një mini klub për fëmijë.

Qendra e qytetit të Bodrumit është 10 km nga Be Premium Bodrum Hotel. 
Milas Bodrum Aeroporti është 25 km larg.

Perfshihen:

 -Fluturimi me charter;

 -Akomodimi ne resort per 6 nete& 7 dite  ULTRA ALL INCLUSIVE;

 -Transferta aeroport-resort-aeroport 

 -Siguracioni i shendetit ne udhetim -Bagazhe te plota
 

Policies of Be Premium Bodrum 5*

Amenities of Be Premium Bodrum 5*

  • ULTRA ALL INCLUSIVE

Guest Reviews (0 reviews)

Be Premium Bodrum 5* Bodrum, Turqi

Your overall Rating of this property

Booking Number

Pin Code

Title of your review

Your review

What sort of Trip was this?

  • Business
  • Couples
  • Family
  • Friends
  • Solo