ARLOARLO
Forgot password?

Belcekiz Beach Club-Fethiye /Turqi

Belcekiz Beach Club-Fethiye /Turqi

Available Rooms

Double Room

Max Guests:
2
Board:

Room size

22 m²

This air-conditioned room includes an LCD TV with satellite channels.

In the bathroom:

 • Free toiletries
 • Toilet
 • Bath or Shower
 • Hairdryer
 • Toilet paper

View:

 • View

Room facilities: ​

 • Wardrobe or closet
 • Minibar
 • Air conditioning
 • Safety Deposit Box
 • Hardwood or parquet floors
 • Mosquito net
 • Ironing Facilities
 • Heating
 • Electric kettle
 • Telephone
 • Satellite Channels
 • Flat-screen TV
 • Balcony
 • Terrace
 • Socket near the bed
 • Drying rack for clothing
 • Wake-up service

Smoking: ​

No smoking

Hotel
5 star
Turqi
Fethiye
Turkey
+355694050280
Belcegiz Mahallesi 227.Sokak No:2 Oludeniz-Mugla, 48340 Oludeniz,
6 nights

Ky hotel në plazh gëzon një mjedis kopsht në Rivierën Turke. Vetëm 14 km larg Fethiye, ajo ofron strehim të gjerë 5-yje me pamje pishinë, mal dhe kopsht.

Ballkone private dhe dysheme me parket janë paraqitur në të gjitha dhomat me ajër të kondicionuar në Belcekiz Beach Hotel. Secili është i pajisur me një TV të sheshtë, minibar dhe një banjo private me tharëse flokësh.

Mysafirët mund të gëzojnë të luajnë tenis, të ushtrojnë palestër ose të luajnë një lojë me shigjeta në bar. Hamami ofron një trajtim mikpritës pas një dite të ngjeshur, ashtu si pishinat freskuese në natyrë dhe deti.

Plazhi Belcekiz ka një restorant kryesor të stilit shuplakë dhe 3 restorante la la carte që shërbejnë kuzhinë italiane, indiane dhe tajlandeze. Hoteli krenohet me 5 bare dhe klubin e tij të natës me netë të rregullt DJ

Policies of Belcekiz Beach Club-Fethiye /Turqi

Amenities of Belcekiz Beach Club-Fethiye /Turqi

 • AIR CONDITIONING
 • COFFEE
 • COMPLIMENTARY BREAKFAST
 • CONFERENCE ROOM
 • DOORMAN
 • ELEVATOR IN BUILDING
 • ENTERTAINMENT
 • FIRE PLACE
 • FITNESS FACILITY
 • FREE PARKING
 • FRIDGE
 • HANDICAP ACCESSIBLE
 • HOT TUB
 • PETS ALLOWED
 • PICK AND DROP
 • PLAY PLACE
 • ROOM SERVICE
 • SECURE VAULT
 • SMOKING ALLOWED
 • SUITABLE FOR EVENTS
 • SWIMMING POOL
 • TELEVISION
 • WINE BAR
 • WI_FI

Guest Reviews (0 reviews)

Belcekiz Beach Club-Fethiye /Turqi Fethiye, Turqi

Your overall Rating of this property

Booking Number

Pin Code

Title of your review

Your review

What sort of Trip was this?

 • Business
 • Couples
 • Family
 • Friends
 • Solo