ARLOARLO
Forgot password?

Bianca Resort & Spa 4*-Kolasin,Mali i Zi

FULL BOARD
HALF BOARD

Bianca Resort & Spa 4*-Kolasin,Mali i Zi

Available Rooms

Special Offer – Double Room

Max Guests:
2
Board:
Mengjes dhe darke
2nete/3dite
Oferta e vlefshme deri ne 30 Sep
Te perfshira ne cmim jane:
-Mengjes dhe darke
-Akomodimi per 2 nete/3dite
– Solarium for two / 10 min
-Perdorimi falas I pishines , fitness facilities and saunas
-Free parking place, Free WI FI
-20% discount on Spa Treatments (Massages, Face and body treatments)
-Siguracioni I shendetit ne udhetim
Hotel
4 star
Mali i Zi
Kolashin
Mirka Vešovića b.b., 81210 Kolašin, Montenegro
0684050282
1 nights

Bianca Resort & Spa ne Kolasin eshte i rrethuar nga pyje te mrekullueshem me pisha dhe gezon pamje nga mali  Bjelasica. Te gjitha dhomat e miqve dhe vendet publike, disa prej tyre me nje brendesi te plote prej druri, dalin nga vargjet malore te mbuluara me debore dhe pyjet me pisha. Dhomat luksoze dhe komode jane te pajisura plotesisht me komoditete te standardeve te larta. Arkitektura e Resortit bazohet ne idene e nje shtepize gjahu ne male, dhe ajo dominon Kolasin me kete pamje unike te jashtme. Bianca Resort & Spa ofron nje restorant nderkombetar à la carte – Qepuj, ndersa Restoranti Bianca sherben kuzhinen kombetare. Ekziston gjithashtu nje bar lobi, një kafene me sanduiçe, embelsira dhe akullore, nje klub nate dhe një bar Wellness, si dhe sherbim ne dhome 24 ore. Kolasin ndodhet në 954 m mbi nivelin e detit dhe ofron pushime te shkelqyera si ne dimer ashtu edhe ne vere . Nje terheqje e veçante per turistet eshte Liqeni Biogradsko i vendosur brenda parkut Kombëtar Biogradska Gora, një nga 3 pyjet e ruajtura, të paprishura të Evropës –

Bianca ka nje distance 30-minuta nga parku.

Aeroporti i Podgorices, me lidhje të rregullta nga Beogradi, eshte nje ore me makine nga vendpushimi.

Nje transferim nga aeroporti eshte i mundur sipas kerkeses.

Policies of Bianca Resort & Spa 4*-Kolasin,Mali i Zi

Amenities of Bianca Resort & Spa 4*-Kolasin,Mali i Zi

 • AIR CONDITIONING
 • COFFEE
 • CONFERENCE ROOM
 • DOORMAN
 • FITNESS FACILITY
 • FREE PARKING
 • FRIDGE
 • FULL BOARD
 • HALF BOARD
 • HOT TUB
 • PETS ALLOWED
 • PICK AND DROP
 • PLAY PLACE
 • ROOM SERVICE
 • SWIMMING POOL
 • TELEVISION
 • WINE BAR
 • WI_FI

Guest Reviews (0 reviews)

Bianca Resort & Spa 4*-Kolasin,Mali i Zi Kolashin, Mali i Zi

Your overall Rating of this property

Booking Number

Pin Code

Title of your review

Your review

What sort of Trip was this?

 • Business
 • Couples
 • Family
 • Friends
 • Solo