ARLOARLO
Forgot password?

Bodrum Holiday Resort & Spa 5*

ULTRA ALL INCLUSIVE
ZBRITJE 18% PER TE GJITHA REZERVIMET E DERI ME 24 KORRIK PER PERIUDHEN NGA: 18/07/2424 NE: 24/07/2424

Bodrum Holiday Resort & Spa 5*

Available Rooms

No Rooms Found
special hotels
5 star
Turqi
Bodrum
Rruga Abdyl Frashëri
0694050282
18.07.2024/24.07.2024 Off

Nisja ne date  18 Korrik 2024/ 24 Korrik 2024   6Nete& 7 Dite 

Koncepti: ULTRA  ALL INCLUSIVE

Duke filluar nga  1080 Eur/P.

 

E vendosur në shpatin e kodrës drejtpërdrejt me pamje nga deti Egje,
 Bodrum Holiday Resort & Spa ofron një akomodim të rehatshëm me dhoma 
me ajër të kondicionuar. Prona përfshin një pishinë të madhe të jashtme 
dhe një qendër spa me shërbim të plotë.

Dhomat e Bodrum Holiday Resort & Spa janë të dekoruara me mobilje elegante me ngjyra të buta.

Restoranti ofron pjata të shijshme të kuzhinës turke dhe ndërkombëtare.
 Në barin e hotelit mund të shijoni kokteje speciale dhe një shumëllojshmëri verërash.

Qendra spa përfshin një banjë turke dhe një sauna. Ekziston edhe një qendër 
fitnesi me pajisje moderne. Mysafirët mund të kenë një masazh relaksues pas një stërvitje.

Qendra e qytetit të Bodrumit është 4.5 km nga vendpushimi me shumë bare dhe klube
 nate të njohura. Kalaja e Bodrumit është 5 km nga prona.
 Bodrum Milas Aeroporti është brenda 40 km.

Perfshihen:


-Fluturimi me charter;

-Akomodimi ne resort per 6 nete& 7 dite  ULTRA ALL INCLUSIVE;

-Transferta aeroport-resort-aeroport

-Siguracioni i shendetit ne udhetim

-Bagazhe te plota
 

Policies of Bodrum Holiday Resort & Spa 5*

Amenities of Bodrum Holiday Resort & Spa 5*

  • ULTRA ALL INCLUSIVE

Guest Reviews (0 reviews)

Bodrum Holiday Resort & Spa 5* Bodrum, Turqi

Your overall Rating of this property

Booking Number

Pin Code

Title of your review

Your review

What sort of Trip was this?

  • Business
  • Couples
  • Family
  • Friends
  • Solo