ARLOARLO
Forgot password?

Bodrum Park Resort 5*

ULTRA ALL INCLUSIVE
ZBRITJE 29% PER TE GJITHA REZERVIMET E DERI ME 06 KORRIK PER PERIUDHEN NGA: 29/06/2424 NE: 06/07/2424

Bodrum Park Resort 5*

Available Rooms

No Rooms Found
special hotels
5 star
Turqi
Bodrum
29.06.2024/06.07.2024 Off

Nisja ne date 29 Qershor 2024/06 Korrik 2024   7Nete& 8 Dite 

Koncepti:  ULTRA ALL INCLUSIVE

Duke filluar nga   1390Eur/P


I vendosur pikërisht buzë detit, Bodrum Park Resort është i rrethuar nga palma. 
Ajo ofron pishinë të hapur, një plazh privat dhe dhoma me ajër të kondicionuar.

Të gjitha dhomat në Bodrum Park Resort kanë TV satelitor dhe ballkon.
 Një banjo private është gjithashtu standarde.

Një mëngjes stil shuplakë është shërbyer çdo ditë. Hoteli ka gjithashtu një restorant 
à la carte , ku mund të shijoni ushqimet tuaja.

Qendra spa e hotelit përfshin sauna dhe një banjë turke. Ju mund të luani një lojë bilardo, s
higjeta dhe pingpong. Ekziston edhe një shesh lojërash për fëmijë.

Ka shumë klube nate, restorante dhe dyqane në rrugët e gjalla të qendrës së qytetit të Bodrumit,
 e cila është vetëm 30 minuta me makinë nga Bodrum Park Resort. 
Aeroporti i Bodrumit është më pak se 45 km larg.
 Free Parking privat është në dispozicion në faqen.

Çiftet e pëlqejnë veçanërisht vendndodhjen - ata e vlerësuan atë
 me 10 për një udhëtim me dy persona.


Perfshihen:

-Fluturimi me charter;

-Akomodimi ne resort per  7 nete&  8 dite ALL INCLUSIVE;

-Transferta aeroport-resort-aeroport

-Siguracioni i shendetit ne udhetim

-Bagazhe te plota

 

Policies of Bodrum Park Resort 5*

Amenities of Bodrum Park Resort 5*

  • ULTRA ALL INCLUSIVE

Guest Reviews (0 reviews)

Bodrum Park Resort 5* Bodrum, Turqi

Your overall Rating of this property

Booking Number

Pin Code

Title of your review

Your review

What sort of Trip was this?

  • Business
  • Couples
  • Family
  • Friends
  • Solo