ARLOARLO
Forgot password?

Boutique Hotel La Roche 5*-Tivat, Mali i Zi

BED AND BREAKFAST

Boutique Hotel La Roche 5*-Tivat, Mali i Zi

Available Rooms

Hotel
5 star
Mali i Zi
Tivat
Setaliste kapetana Iva Vizina 4, 85320 Tivat, Montenegro
00355684050282
1 nights

 

E vendosur ne Tivat, Boutique Hotel La Roche permban nje zone private plazhi dhe pishine te hapur sezonale. Me WiFi falas, ky hotel me 5 yje ofron sherbim 24 oresh. Hoteli permban pamje nga deti dhe nga parku.

Në hotel, dhomat jane te dekoruara me stil modern dhe klasik. Te gjitha dhomat jane te pajisura me nje ballkon.
Mengjesi kontinental sherbehet per te gjithe te ftuarit. 

Restoranti Kryesor ofron guzhinen vendase dhe mediterrane, produktet e detit.

Spa dhe objektet e Wellness, duke perfshire qender Spa ,sauna, hamam jane ne dispozicion te mysafireve gjatë qëndrimit të tyre.

Qyteti i Vjetër Budva është 23 km nga Boutique Hotel La Roche. Aeroporti më i afërt është Aeroporti Tivat, 3 km larg hotelit. Anijet aeroportuale janë në dispozicion sipas kërkesës me extra pagese.

 

Policies of Boutique Hotel La Roche 5*-Tivat, Mali i Zi

Amenities of Boutique Hotel La Roche 5*-Tivat, Mali i Zi

 • AIR CONDITIONING
 • BED AND BREAKFAST
 • COFFEE
 • COMPLIMENTARY BREAKFAST
 • CONFERENCE ROOM
 • DOORMAN
 • ELEVATOR IN BUILDING
 • ENTERTAINMENT
 • FIRE PLACE
 • FITNESS FACILITY
 • FREE PARKING
 • FRIDGE
 • HANDICAP ACCESSIBLE
 • HOT TUB
 • PICK AND DROP
 • PLAY PLACE
 • ROOM SERVICE
 • SECURE VAULT
 • SMOKING ALLOWED
 • SUITABLE FOR EVENTS
 • SWIMMING POOL
 • TELEVISION
 • WINE BAR
 • WI_FI

Guest Reviews (0 reviews)

Boutique Hotel La Roche 5*-Tivat, Mali i Zi Tivat, Mali i Zi

Your overall Rating of this property

Booking Number

Pin Code

Title of your review

Your review

What sort of Trip was this?

 • Business
 • Couples
 • Family
 • Friends
 • Solo