ARLOARLO
Forgot password?

BUDAPEST

ZBRITJE 25% PER TE GJITHA REZERVIMET E DERI ME 05 DHJETOR PER PERIUDHEN NGA: 05/12/2323 NE: 05/12/2323

BUDAPEST

Available Rooms

No Rooms Found
Hotel
Hungari
Budapest
25/11 Off
DETAJET E TURIT

Nisja: 27-11-2023  5 DITE

 

Dita e Parë: 

 • Fluturimi Direkt Tiranë – Budapest.
 • Nisja më 15:35 – Mbrritje në Budapest më 17:05.
 • Transfertë për në Budapest.
 •  Sistemimi dhe Fjetje në Hotel.

Dita e Dytë:

 • Mëngjesi në Hotel.
 • Vizitë: Ura e Luanëve, Ura e Elisabetës e cila është Ura e parë e varur në Botë, Statuja e Shën Gellertit, kalimi mbi urën e Margaritës, Kodra Gellert, Kisha e Shën Matias, Katedralja e Shën Stefanit, Kështjella Vayda Hunjad, Sheshi i Heronjve, Citadela, Fortesa e Peshkatarit dhe Kështjella në Buda.
 • Fjetje në Hotel.

Dita e Tretë: 

 • Mëngjesi në Hotel.
 • Vizitë në Szentendre dhe Vishegrad.
 • Fjetje në Hotel.

Dita e Katërt: 

 • Mëngjesi në Hotel.
 • Transfertë për në aeroportin e Budapestit.
 • Fluturimi direkt Budapest – Tiranë.
 • Nisja më 13.30 – Mbrritje më 15.00.
Në pagesën përfshihen:
1. Udhëtimi vajtje-ardhje me avion
2. Transfertat dhe shëtitjet me autobus.
3. Akomodim në hotel me 3 yje.
4. Mëngjeset sipas programit
5. Shoqërues shqiptar gjatë qëndrimit jashtë Shqipërisë.
6. Lejohet të merret me vete në avion vetëm një çantë me përmasa deri në 40 x 30x 20cm.
(Kujdes – Mbi këto përmasa dhe Bagazh për checkin ka shpenzime ekstra).

Në pagesë nuk janë përfshirë:
1. Gjithshka që nuk është përmendur në këtë program.
2. Hyrjet në monumente dhe muzeume.

Kujdes:
(Oraret e nisjes dhe mberritjes mund te variojn ne base te orarit te kompanis ajrore.)
Ne cdo rast programi zbatohet i plote.
* Ne lidhje me hotelin *

1.Hoteli mund te jete ne periferi dhe i thjeshte. (Percaktohet deri ne 48h para udhetimit).

2.Programi i prezantuar ploteson kerkesat ne lidhje me eksplorimin e destinacionit

Nese prioriteti juaj eshte  komodditeti ne facilitete , stafi yne do ju paraqese paketen individuale per te njejtin destinacion.

Policies of BUDAPEST

Amenities of BUDAPEST

Guest Reviews (0 reviews)

BUDAPEST Budapest, Hungari

Your overall Rating of this property

Booking Number

Pin Code

Title of your review

Your review

What sort of Trip was this?

 • Business
 • Couples
 • Family
 • Friends
 • Solo