ARLOARLO
Forgot password?

CATANIA DHE PALERMO 339 Euro/Person

BED AND BREAKFAST

CATANIA DHE PALERMO 339 Euro/Person

Available Rooms

No Rooms Found
Hotel
5 star
Itali
Sicily
Abdyl Frasheri Tirane
+355682055376
Catania & Palermo Off

UDHETIM NE CATANIA DHE PALERMO

Cmimi: 339 euro/person

Nisja: 11-03-2023  

Cmimi: 359 euro/person

Nisja: 08-04-2023

 

 

Në pagesën përfshihen:
1. Udhëtimi vajtje-ardhje me avion
2. Transfertat dhe shëtitjet me autobus.
3. Akomodim në hotel.
4. Mëngjeset për të gjitha ditët e udhëtimit.
5. Shoqërues shqiptar gjatë qëndrimit jashtë Shqipërisë.
6. Lejohet të merret me vete në avion vetëm një bagazh me përmasa deri në 40 x 30 x 20 cm. (Kujdes – Mbi këto përmasa dhe Bagazh për checkin ka shpenzime ekstra).

Në pagesë nuk janë përfshirë:
1. Gjithshka që nuk është përmendur në këtë program.
2. Hyrjet në monumente dhe muzeume.

Policies of CATANIA DHE PALERMO 339 Euro/Person

Amenities of CATANIA DHE PALERMO 339 Euro/Person

 • AIR CONDITIONING
 • BED AND BREAKFAST
 • COFFEE
 • ENTERTAINMENT
 • FITNESS FACILITY
 • FREE PARKING
 • FRIDGE
 • ROOM SERVICE
 • SWIMMING POOL
 • TELEVISION
 • WI_FI

Guest Reviews (0 reviews)

CATANIA DHE PALERMO 339 Euro/Person Sicily, Itali

Your overall Rating of this property

Booking Number

Pin Code

Title of your review

Your review

What sort of Trip was this?

 • Business
 • Couples
 • Family
 • Friends
 • Solo