ARLOARLO
Forgot password?

City Max At The Mall Hotel Dubai 3* 490 Euro/Person

BED AND BREAKFAST
ZBRITJE 15% PER TE GJITHA REZERVIMET E DERI ME 23 PRILL PER PERIUDHEN NGA: 23/04/2424 NE: 23/04/2424

City Max At The Mall Hotel Dubai 3* 490 Euro/Person

Available Rooms

No Rooms Found
Hotel
3 star
Dubai
Alanya
Abdyl Frasheri, Pallati i ri "De Rada" nr. 3/3
0684050283
15- 20 SHKURT Off

City Max At The Mall Hotel Dubai 3*

Cmimi per person= 490 euro
Cmimi extra per femije nge 0-2 vjec = 105 euro/person
Cmimi extra per femije nga 2-11.99 vjec = 370 euro
Cmimi per krevat extra ne dhome dyshe = 460 euro
Maksimumi dy te rritur dhe 1 femije ose 3 te rritur

Data e Nisjes:
15/02/2023 – 20/02/2023

• Akomodimi ne Superior Room
Koncepti: Bed & Breakfast

Ne cmim perfshihet:
* TIA – AUH – Bileta ne klasin ekonomik TIA vetëm me bagazh dore të Wizz Air
Shënim: Ne Bilete nuk eshte i përfshir Shërbimi i vaktit gjatë fluturimit
5W 7092 TIA AUH 17:30 – 01:40+1
5W 7091 AUH TIA 14:05 – 16:55
* Transferta në Aeroportin e Abu Dhabit- Hotel – Aeroport
* Akomodimi në hotel
* Nje dite city tour ne gjuhen angleze

Ne cmim nuk perfshihen:
*Tarifa për vizë në Dubai 89Euro (Pasoporta duhet te kete të paktën 6 muaj vlefshmëri)
*Çdo shërbim që nuk është i përfshirë në program
*Dreka dhe darka nuk perfshihen ne program
* Ture shtesë
*Shpenzimet extra ne hotel dhe shpenzimet extra personale
*Sigurime të detyrueshme për Covid-19 në Dubai
*City Taxes

Policies of City Max At The Mall Hotel Dubai 3* 490 Euro/Person

Amenities of City Max At The Mall Hotel Dubai 3* 490 Euro/Person

 • AIR CONDITIONING
 • BED AND BREAKFAST
 • COFFEE
 • FITNESS FACILITY
 • FREE PARKING
 • FRIDGE
 • SWIMMING POOL
 • TELEVISION
 • WI_FI

Guest Reviews (0 reviews)

City Max At The Mall Hotel Dubai 3* 490 Euro/Person Alanya, Dubai

Your overall Rating of this property

Booking Number

Pin Code

Title of your review

Your review

What sort of Trip was this?

 • Business
 • Couples
 • Family
 • Friends
 • Solo