ARLOARLO
Forgot password?

Club Phaselis Rose 5*,Antalya

ULTRA ALL INCLUSIVE
ZBRITJE 11% PER TE GJITHA REZERVIMET E DERI ME 17 QERSHOR PER PERIUDHEN NGA: 11/06/2424 NE: 17/06/2424

Club Phaselis Rose 5*,Antalya

Available Rooms

No Rooms Found
special hotels
5 star
Turqi
Antalya
Rruga Abdyl Frashëri
0694050282
11.06.2024/17.06.2024 Off
Nisja 11 Qershor 2024-17 Qershor 2024 7Dite 
Koncepti ULTRA ALL INCLUSIVE
Cmimi duke filluar nga 900 euro per person 
Akomodimi ne hotel per femijet falas (0-11.99vjec)


Club Hotel Phaselis Rose me pesë yje është një strehë e mbushur me argëtim dhe ushqimore! 
Jo vetëm që ka 9 opsione ushqimore që plotësojnë të gjitha dëshirat tuaja, por ka edhe 8 bare!
Një koktej nuk është kurrë larg, kapeni një dhe uluni pranë një prej pishinave të shumta freskuese
 dhe zhytuni në rrezet e diellit turke. Ka shumë argëtim për të gjithë familjen me orarin e mbushur 
me aktivitete dhe ekipin e përkushtuar të fëmijëve në Rosy Kids Club.
Ka gjashtë pishina për të zgjedhur! Duke përfshirë pishinën kryesore, pishinën e relaksimit, 
pishinën e brendshme dhe pishinën për fëmijë, ka diçka për të gjithë familjen! 
Ekziston gjithashtu një orar i mbushur me argëtim, i cili zgjat gjatë ditës dhe mbrëmjes dhe
 përfshin gjimnastikë, tenis, mësime kërcimi, turne, muzikë live, shfaqje profesionale kërcimi,
 disko dhe gara! Si dhe festa në pishinë dhe një disko në ajër të hapur për kafshët e festës!
 Për të vegjlit ka shumë argëtim në Rosy Kids Club, ku ata mund të shijojnë pikturën e fytyrës,
 artet dhe zanatet, lojërat e kopshtit, diskotekat, shfaqjet për fëmijë, shfaqjet e modës dhe shfaqjet e kinemasë!

Objektet e tjera në vend përfshijnë, një sauna, bowling, sporte ujore, qendër tregtare, palestër, 
masazhe, banja turke, sallon parukerie, këmbim valutor, shërbime lavanderie dhe shërbime shëndetësore.Perfshihen:


-Fluturimi me charter;

-Akomodimi ne resort per 6 nete& 7 dite  ULTRA ALL INCLUSIVE;

-Transferta aeroport-resort-aeroport

-Siguracioni i shendetit ne udhetim

-Bagazhe te plota

Policies of Club Phaselis Rose 5*,Antalya

Amenities of Club Phaselis Rose 5*,Antalya

  • ULTRA ALL INCLUSIVE

Guest Reviews (0 reviews)

Club Phaselis Rose 5*,Antalya Antalya, Turqi

Your overall Rating of this property

Booking Number

Pin Code

Title of your review

Your review

What sort of Trip was this?

  • Business
  • Couples
  • Family
  • Friends
  • Solo