ARLOARLO
Forgot password?

Crystal Tat Beach Golf Resort & Spa, Belek

ULTRA ALL INCLUSIVE
ZBRITJE 1% PER TE GJITHA REZERVIMET E DERI ME 07 KORRIK PER PERIUDHEN NGA: 01/07/2424 NE: 07/07/2424

Crystal Tat Beach Golf Resort & Spa, Belek

Available Rooms

No Rooms Found
special hotels
5 star
Turqi
Belek
01.07.2024/07.07.2024 Off

Crystal Tat Beach Golf Resort & Spa

Nisja ne date  Korrik 2024/7 korrik 2024   6Nete& 7 Dite 

Koncepti: ULTIMATE ALL INCLUSIVE

 

 

Ky resort plazhi mesdhetar gjithëpërfshirës ofron akomodim luksoz dhe lehtësira të shumta për kohën e lirë. 

Ndodhet 800 metra nga një fushë golfi me 27 vrima me pamje nga deti dhe malet e Demit.

Të gjitha dhomat e mysafirëve në Crystal Tat Beach Golf Resort & Spa - Ultimate All Inclusive kanë TV satelitor dhe ballkon privat. 
Çdo dhomë ka një banjo me tharëse flokësh.

Ka 4 restorante në Crystal Tat Resort, duke përfshirë specialitete turke, meksikane, ushqim deti dhe italiane. 
Ekziston edhe një bar pranë pishinës dhe një disko fundjavë në ajër të hapur gjatë verës.

Objektet rekreative përfshijnë 5 fusha tenisi, një park ujor me rrëshqitje dhe një qendër shëndetësore dhe fitnesi.
 Vizitorët mund të vizitojnë gjithashtu Amfiteatrin e lashtë Aspendos më pak se 10 minuta larg me makinë.

Crystal Tat Beach Golf Resort & Spa - Ultimate All Inclusive është 30 km nga Aeroporti Ndërkombëtar i Antalias.


Perfshihen:

 -Fluturimi me charter;

 -Akomodimi ne resort per 6 nete& 7 dite ULTRA ALL INCLUSIVE;

 -Transferta aeroport-resort-aeroport 

 -Siguracioni i shendetit ne udhetim -Bagazhe te plota
 

Policies of Crystal Tat Beach Golf Resort & Spa, Belek

Amenities of Crystal Tat Beach Golf Resort & Spa, Belek

  • ULTRA ALL INCLUSIVE

Guest Reviews (0 reviews)

Crystal Tat Beach Golf Resort & Spa, Belek Belek, Turqi

Your overall Rating of this property

Booking Number

Pin Code

Title of your review

Your review

What sort of Trip was this?

  • Business
  • Couples
  • Family
  • Friends
  • Solo