ARLOARLO
Forgot password?

Cullinan Golf & Resort 5*, Belek

ALL INCLUSIVE
ZBRITJE 22% PER TE GJITHA REZERVIMET E DERI ME 28 QERSHOR PER PERIUDHEN NGA: 22/06/2424 NE: 28/06/2424

Cullinan Golf & Resort 5*, Belek

Available Rooms

No Rooms Found
special hotels
5 star
Turqi
Belek
Rruga Abdyl Frashëri
0694050282
22.06.2024/28.06.2024 Off

Nisja ne date 22 Qershor 2024 – 28 Qershor 2024      6nete&  7 dite

Cmimi duke filluar nga 2675Eur/P

Koncepti ALL INCLUSIVE

 

Frymëzuar nga diamanti më madhështor i zbuluar ndonjëherë, që shkëlqen në zemër të Mesdheut,
 Cullinan Belek po hap dyert me privilegjet e tij ekskluzive. Ajo po përcakton cilësinë
 më të fuqishme të konceptit të luksit duke ofruar rehati, një eksperiencë gastronomie 
dhe argëtim të jashtëzakonshëm me dhomat e saj elegante dhe të sofistikuara në segmente
 të ndryshme, plazhin privat me rërë të bardhë dhe restorantet.

Cullinan Belek fton të ftuarit e tij të shquar të përjetojnë eksperienca unike të
 mbushura me qetësi, gëzim dhe privilegje ku do të rilidhen me të gjitha bukuritë 
e jetës përtej pushimeve.

Atmosferë e qëndrueshme dhe relaksuese
E dizenjuar me arkitekturë ekologjike në paqe me natyrën, në një atmosferë të krijuar
 nga blutë dhe jeshillëqet unike të Mesdheut ku koha duket se po ngadalësohet, 
Cullinan Belek hap dyert për një botë magjepsëse.

 

Perfshihen:

-Fluturimi me charter;

-Akomodimi ne resort per  6nete&  7 dite ALL INCLUSIVE;

-Transferta aeroport-resort-aeroport

-Siguracioni i shendetit ne udhetim

-Bagazhe te plota

 

Policies of Cullinan Golf & Resort 5*, Belek

Amenities of Cullinan Golf & Resort 5*, Belek

  • ALL INCLUSIVE

Guest Reviews (0 reviews)

Cullinan Golf & Resort 5*, Belek Belek, Turqi

Your overall Rating of this property

Booking Number

Pin Code

Title of your review

Your review

What sort of Trip was this?

  • Business
  • Couples
  • Family
  • Friends
  • Solo