ARLOARLO
Forgot password?

Domes Aulūs Zante 4*, Zakynthos

ALL INCLUSIVE
ZBRITJE 28% PER TE GJITHA REZERVIMET E DERI ME 02 KORRIK PER PERIUDHEN NGA: 28/06/2424 NE: 02/07/2424

Domes Aulūs Zante 4*, Zakynthos

Available Rooms

No Rooms Found
special hotels
4 star
Greqi
Zakynthos
Rruga Abdyl Frashëri
0694050282
28.06.2024/02.07.2024 Off

Nisja ne date 28 Qershor-2 Korrik  4Nete& 5 Dite

Koncepti All Inclusive

Cmimi duke nisur  715 Eur/P

 

NATYRA E dizenjuar nga Domes Resorts me çmime, në një gamë ngjyrash tokësore, por të gjallë, 
të frymëzuar nga mjedisi natyror i ishullit, Aulus nxjerr relaksim, elegancë dhe rehati të rastësishme.
 I bollshëm dhe gjithëpërfshirës, ​​shijoni këtë hotel të vetëm Cool Inclusive të stilit të jetesës 
në Mesdhe në terrene të bollshme me shërbim shpirtëror. Këtu ne bashkëjetojmë me habitatin natyror
 përmes një jetese të vetëdijshme për mjedisin, teksa kënaqemi dhe mbrojmë vendin e foleve të breshkës karkaleca.
 Me një përzgjedhje të shkëlqyer të opsioneve të ngrënies në pesë restorantet e saj të mahnitshme, 
trashëgimia e kuzhinës greke është e kombinuar në mënyrë të përkryer me kuzhinën ndërkombëtare. 
Një atmosferë e qetë pret në katër bare, duke shfaqur përzierjen e mahnitshme dhe pamjet befasuese të detit.
Zbulohen koncepte të reja emocionuese, të tilla si Cool Living Selection, për qëndrime ekskluzive, 
aktivitete KiEPOS Kids të ndërgjegjshëm për mjedisin dhe ritualet e lashta të mirëqenies në Soma Spa.

 Ne cmim perfshihet:

1.Akomodimi ne hotel per 4 nete&5 dite
2.Koncepti All Inclusive
3.Siguracioni i shendetit 

Policies of Domes Aulūs Zante 4*, Zakynthos

Amenities of Domes Aulūs Zante 4*, Zakynthos

  • ALL INCLUSIVE

Guest Reviews (0 reviews)

Domes Aulūs Zante 4*, Zakynthos Zakynthos, Greqi

Your overall Rating of this property

Booking Number

Pin Code

Title of your review

Your review

What sort of Trip was this?

  • Business
  • Couples
  • Family
  • Friends
  • Solo