ARLOARLO
Forgot password?

Domotel Agios Nikolaos Suites Resort 5*-Sivota, Greece

Domotel Agios Nikolaos Suites Resort 5*-Sivota, Greece

Available Rooms

Hotel
4 star
Greqi
Sivota
Syvota, Sivota, 46100, Greece

Me pamje nga blu i pafund i detit, Domotel Agios Nikolaos ndodhet në zonën e bukur  të Sivotes. Me plazhin e tij privat dhe bar  ne plazh, hoteli krenohet me nje pishinë te  hapur me tarracë panoramike të dielli. Secili me një ballkon të mobiluar me pamje nga deti, dhomat elegante kanë një krevat ekstra të gjatë me dyshek natyral dhe një TV satelit 32-inç.

Dhomat  përfshijnë një minibar, ajer te kondicionuar dhe produkte të markave të kujdesit personal. Dita juaj në Domotel Agios Nikolaos fillon me një mëngjes të pasur buffe. Per nje sallate frutash, ose nje dreke te lehte te ftuarit mund të shkojnë në bar pishinë ose bar plazhi. Hoteli është 1 km nga qendra e Sivota. Qyteti i Parga është në 29 km dhe Acherodas River është 25 km larg. Ekskursione në plazhet aty pranë dhe ishujt e vegjel, siç eshte Paxoi, organizohen nga hoteli.

Policies of Domotel Agios Nikolaos Suites Resort 5*-Sivota, Greece

Amenities of Domotel Agios Nikolaos Suites Resort 5*-Sivota, Greece

 • AIR CONDITIONING
 • COFFEE
 • COMPLIMENTARY BREAKFAST
 • CONFERENCE ROOM
 • DOORMAN
 • ELEVATOR IN BUILDING
 • ENTERTAINMENT
 • FIRE PLACE
 • FITNESS FACILITY
 • FREE PARKING
 • FRIDGE
 • HANDICAP ACCESSIBLE
 • HOT TUB
 • PICK AND DROP
 • PLAY PLACE
 • ROOM SERVICE
 • SECURE VAULT
 • SMOKING ALLOWED
 • SUITABLE FOR EVENTS
 • SWIMMING POOL
 • TELEVISION
 • WINE BAR
 • WI_FI

Guest Reviews (0 reviews)

Domotel Agios Nikolaos Suites Resort 5*-Sivota, Greece Sivota, Greqi

Your overall Rating of this property

Booking Number

Pin Code

Title of your review

Your review

What sort of Trip was this?

 • Business
 • Couples
 • Family
 • Friends
 • Solo