ARLOARLO
Forgot password?

Elegance Hotels International, Marmaris- All inclusive Concept

Elegance Hotels International, Marmaris- All inclusive Concept

Available Rooms

Standard Room Side Sea View

Max Guests:
2
Max Kids:
2
Board:

Room size

25 m²

This twin/double room has a bathrobe, minibar and flat-screen TV.

In your shared bathroom:

 • Free toiletries
 • Bathrobe
 • Toilet
 • Bath or Shower
 • Slippers
 • Hairdryer
 • Toilet paper

View:

 • View

Room facilities: ​

 • Wardrobe or closet
 • Minibar
 • Air conditioning
 • Safety Deposit Box
 • Tile/Marble floor
 • Sofa
 • Seating Area
 • TV
 • Telephone
 • Satellite Channels
 • Radio
 • Flat-screen TV
 • Balcony
 • Socket near the bed
 • Wake-up service

Standard Room

Max Guests:
2
Board:

Room size

24 m²

Air-conditioned room with LCD TV.

Room facilities: ​

 • Wardrobe or closet
 • Minibar
 • Air conditioning
 • Safety Deposit Box
 • Tile/Marble floor
 • Carpeted
 • Sofa
 • Seating Area
 • TV
 • Telephone
 • Satellite Channels
 • Radio
 • Flat-screen TV
 • Balcony
 • Socket near the bed
 • Wake-up service
Hotel
5 star
Turqi
Marmaris
Turkey
+355694050280
Uzunyalı Street no:209, 48700 Marmaris
1 nights

Ky hotel me stilin mesdhetar ofron 3 restorante, 5 bare dhe 2 pishina të hapura. Mysafirët mund të vizitojnë banjën, të bëjnë një kurs zhytjeje ose të shijojnë diellin në perëndimin e detit.

Dhomat e miqve në Elegance Hotels International Marmaris janë zbukuruar ngrohtësisht me ngjyra të buta. Do dhomë ka një zonë të shtrojë me divan, një ballkon dhe TV satelitor. Ka Wi-Fi dhe një shërbim në dhomë 24 orë.

Pas një pune në palestër, të ftuarit mund të pushojnë muskujt e tyre në dhomën e saunës dhe avullit ose të marrin një masazh. Ekziston një plazh privat për të njomur diellin dhe një Sallë Hobi me tavolinë, pingpong dhe 3 makina Playstation2.

Mysafirët mund të zgjedhin të ha drekën në restorant romantik me muzikën e tij live. Shtë madje e mundur që të darkoni përveç ujit në një kuvertë lundruese. Kafe kafe shërben pasta të freskëta gjatë ditës.

Natën tradicionale turke dhe shfaqjet muzikore organizohen rregullisht. Guests mund të përfitojnë nga një dyqan argjendarie në vend dhe një floktar.

Elegance Hotels International Marmaris është vendosur një makinë 5-minuta nga porti dhe një makinë 10-minuta nga Parku Milli Marmaris. Ofrohet parkim falas.

Policies of Elegance Hotels International, Marmaris- All inclusive Concept

Amenities of Elegance Hotels International, Marmaris- All inclusive Concept

 • AIR CONDITIONING
 • COFFEE
 • COMPLIMENTARY BREAKFAST
 • CONFERENCE ROOM
 • DOORMAN
 • ELEVATOR IN BUILDING
 • ENTERTAINMENT
 • FIRE PLACE
 • FITNESS FACILITY
 • FREE PARKING
 • FRIDGE
 • HANDICAP ACCESSIBLE
 • HOT TUB
 • PETS ALLOWED
 • PICK AND DROP
 • PLAY PLACE
 • ROOM SERVICE
 • SECURE VAULT
 • SMOKING ALLOWED
 • SUITABLE FOR EVENTS
 • SWIMMING POOL
 • TELEVISION
 • WINE BAR
 • WI_FI

Guest Reviews (0 reviews)

Elegance Hotels International, Marmaris- All inclusive Concept Marmaris, Turqi

Your overall Rating of this property

Booking Number

Pin Code

Title of your review

Your review

What sort of Trip was this?

 • Business
 • Couples
 • Family
 • Friends
 • Solo