ARLOARLO
Forgot password?

Elite World Marmaris Hotel- Adult Only

Elite World Marmaris Hotel- Adult Only

Available Rooms

No Rooms Found
Hotel
5 star
Turqi
Marmaris
Turkey
+355694050280
Cumhuriyet Mah. Istıklal Cad. No:6 48720 İcmeler / Marmaris, 48720 Marmaris,
1 nights

Hoteli Elite World Marmaris ka një plazh privat 40 m larg hotelit. Cadra, lounger dielli dhe peshqir janë falas në plazh dhe pishinë.

Dekoruar me stil modern, çdo dhomë këtu do t’ju ofrojë ose tokë ose pamje nga deti. Të gjitha dhomat përfshijnë një TV satelitor me ekran të sheshtë, kuti sigurie, kazan elektrike, ajer te kondicionuar, minibar dhe një ballkon. Featuring një dush, banjo private gjithashtu vjen me tharëse flokësh.

Shërbimi gjithëpërfshirës përfshin mëngjes të stilit të hapur, drekë dhe darkë, snacks dhe ëmbëlsira. Restoranti L’Oliva a la Carte shërben një menu selektive nga kuzhina ndërkombëtare. Pijet alkoolike lokale janë përfshirë gjithashtu.

Në Fit Life, ju do të gjeni një sauna, hamami, dhomë me avull, dhoma masazhesh, palestër dhe floktar. Ka tavolinë para 24 orësh. Objektet e tjera të ofruara në pronë përfshijnë objektet e takimit, dyqanet në vend dhe lavanderitë.

Policies of Elite World Marmaris Hotel- Adult Only

Amenities of Elite World Marmaris Hotel- Adult Only

 • AIR CONDITIONING
 • COFFEE
 • COMPLIMENTARY BREAKFAST
 • CONFERENCE ROOM
 • DOORMAN
 • ELEVATOR IN BUILDING
 • ENTERTAINMENT
 • FIRE PLACE
 • FITNESS FACILITY
 • FREE PARKING
 • FRIDGE
 • HANDICAP ACCESSIBLE
 • HOT TUB
 • PETS ALLOWED
 • PICK AND DROP
 • PLAY PLACE
 • ROOM SERVICE
 • SECURE VAULT
 • SMOKING ALLOWED
 • SUITABLE FOR EVENTS
 • SWIMMING POOL
 • TELEVISION
 • WINE BAR
 • WI_FI

Guest Reviews (0 reviews)

Elite World Marmaris Hotel- Adult Only Marmaris, Turqi

Your overall Rating of this property

Booking Number

Pin Code

Title of your review

Your review

What sort of Trip was this?

 • Business
 • Couples
 • Family
 • Friends
 • Solo