ARLOARLO
Forgot password?

Ethno 5*, Belek

ULTRA ALL INCLUSIVE
ZBRITJE 28% PER TE GJITHA REZERVIMET E DERI ME 05 KORRIK PER PERIUDHEN NGA: 28/06/2424 NE: 05/07/2424

Ethno 5*, Belek

Available Rooms

No Rooms Found
special hotels
5 star
Turqi
Belek
Rruga Abdyl Frashëri
0684050282
28.06.2024/05.07.2024 Off

Nisja  ne date 28 Qershor 2024-5 Korrik 2024    7 nete& 8 dite

Cmimi duke filluar 2280 Eur/P

Koncepti ULTRA ALL INCLUSIVE

 

 E vendosur në Belek, 800 metra nga plazhi publik Serik Belek, Ethno Belek ofron akomodim me
 restorant, parkim privat falas, një pishinë të jashtme sezonale dhe një kopsht. Me një bar,
 hoteli me 5 yje ka dhoma me ajër të kondicionuar me një banjo private. Akomodimi ofron një
 recepsion 24-orësh dhe shërbim në dhomë për mysafirët.

 Në hotel, çdo dhomë vjen me një ballkon. Të gjitha dhomat përfshijnë një aparat kafeje, një 
 TV me ekran të sheshtë, një kasafortë dhe WiFi falas, ndërsa disa dhoma ofrojnë gjithashtu
 një tarracë dhe disa kanë pamje nga deti. Të gjitha dhomat e ftuar do t'u ofrojnë mysafirëve 
 një minibar.

 Etno Belek ofron një qendër spa.

 Theme Park Land of Legends është 8.2 km nga akomodimi, ndërsa Amfiteatri Aspendos është 20 km nga prona.
 Aeroporti më i afërt është Aeroporti i Antalias, 29 km nga Etno Belek.

 Perfshihen:


-Fluturimi me charter;

-Akomodimi ne resort per 7 nete& 8 dite  ULTRA ALL INCLUSIVE;

-Transferta aeroport-resort-aeroport

-Siguracioni i shendetit ne udhetim

-Bagazhe te plota
 
 

Policies of Ethno 5*, Belek

Amenities of Ethno 5*, Belek

  • ULTRA ALL INCLUSIVE

Guest Reviews (0 reviews)

Ethno 5*, Belek Belek, Turqi

Your overall Rating of this property

Booking Number

Pin Code

Title of your review

Your review

What sort of Trip was this?

  • Business
  • Couples
  • Family
  • Friends
  • Solo