ARLOARLO
Forgot password?

EUROPA E VERIUT DUKE U NISUR NGA COPENHAGEN

ALL INCLUSIVE
ZBRITJE 16% PER TE GJITHA REZERVIMET E DERI ME 23 QERSHOR PER PERIUDHEN NGA: 16/06/2424 NE: 23/06/2424

EUROPA E VERIUT DUKE U NISUR NGA COPENHAGEN

Available Rooms

No Rooms Found
Rruga Abdyl Frashëri
0694050282
16.06.2024/23.06.2024 Off

EUROPA E VERIUT DUKE U NISUR NGA COPENHAGEN

 

DATA E NISJES  16 Qershor 2024 -23 Qershor 2024

ANIJA : MSC EURIBIA
PORTI : COPENHAGEN
KOHËZGJATJA : 7 NETË
Cmimi i akomodimit ne kabine te brendshme duke filluar nga 2990 euro/cift.
E PËRFSHIRË NË ÇMIM
 • Kabina e përzgjedhur, ajër i kondicionuar, dollap, tualet privat me dush dhe/ose vaskë, TV, telefon, minibar dhe kasafortë
 • Pension i plotë (mëngjes – drekë – darkë – snacks)
 • Të gjitha aktivitetet argëtuese: lojëra, gara, konkurse, festa me tematikë dhe spektakle teatrale, akses në pishina, vaska me hidromasazh, salla relaksi, aktivitete për fëmijët
 • Ujë, kafe dhe lëngje frutash të disponueshëm në dispenser në zonën e vetëshërbimit (buffet)
 • Mini club për fëmijët
 • Spektakle të ndryshme, stili Broadway
 • Akses në diskotekë dhe bare me muzikë live
 • Palestra Pishinat e hapura dhe të mbyllura
 • Akses në kazino

 

E PAPËRFSHIRË NË ÇMIM
 • Tarifa e Shërbimit (bakshishe)
 • Aksesi në internet
 • Pijet
 • Asistencë mjekësore
 • Restorantet e specialiteteve
 • Eskursione
 • Siguracioni
 • Transporti në portin e imbarkimit
 • Shpenzime personale
 • Gjithçka që nuk përmendet në ‘E përfshirë në çmim’, përveç rasteve kur është shkruar specifikisht në kontratë.

Policies of EUROPA E VERIUT DUKE U NISUR NGA COPENHAGEN

Amenities of EUROPA E VERIUT DUKE U NISUR NGA COPENHAGEN

 • ALL INCLUSIVE

Guest Reviews (0 reviews)

EUROPA E VERIUT DUKE U NISUR NGA COPENHAGEN

Your overall Rating of this property

Booking Number

Pin Code

Title of your review

Your review

What sort of Trip was this?

 • Business
 • Couples
 • Family
 • Friends
 • Solo