ARLOARLO
Forgot password?

Fame Residence Kemer & Spa

Fame Residence Kemer & Spa

Available Rooms

No Rooms Found
Hotel
5 star
Turqi
Alanya

📍Fame Residence Kemer & Spa
.
.
Nisja:28 Maj/750 eur/P  All Inclusive

6 Nete&7 Dite
.
Fame Residence Kemer & Spa është një hotel 5-yje në qytetin e Kemerit, në Turqi. Ofrojnë akomodime të luksit, spa, restorante të shumëllojshme, dhe aktivitete të shumta .Çdo vit, kjo zonë është një destinacion i preferuar për pushime, për shkak të plazhit të bukur dhe peizazhit të mrekullueshëm të malit.

👉📞 Për Ofertat dhe detaje klikoni në udheto.com.al ose na kontaktoni në:

📲+355694050280,
📲+355684050282,
📲+355694050282.

Policies of Fame Residence Kemer & Spa

Amenities of Fame Residence Kemer & Spa

Guest Reviews (0 reviews)

Fame Residence Kemer & Spa Alanya, Turqi

Your overall Rating of this property

Booking Number

Pin Code

Title of your review

Your review

What sort of Trip was this?

  • Business
  • Couples
  • Family
  • Friends
  • Solo