ARLOARLO
Forgot password?

Gloria Serenity Resort 5*,Belek

ALL INCLUSIVE
ZBRITJE 6% PER TE GJITHA REZERVIMET E DERI ME 12 KORRIK PER PERIUDHEN NGA: 06/07/2424 NE: 12/07/2424

Gloria Serenity Resort 5*,Belek

Available Rooms

No Rooms Found
special hotels
5 star
Turqi
Belek
06.07.2024-12.07.2024 Off
Nisja ne date  06 Korrik 2024-12 Korrik 2024 6 Nete &7 Dite
Cnimi duke filluar 2550 Eur/P
Koncepti ALL INCLUSIVE

Kënaquni me pushime luksoze si askush tjetër në Gloria Serenity Resort, 
ku suitat dhe vilat ofrojnë tarraca që hapen drejt pamjeve tërheqëse jeshile dhe blu.
 Pavarësisht nëse po planifikoni një arratisje romantike, një qëndrim luksoz ose një pushim 
të paharrueshëm familjar, akomodimet tona ripërcaktojnë luksin, duke ofruar një mjedis 
të përsosur për arratisjen tuaj të ëndrrave.


Perfshihen:

-Fluturimi me charter;

-Akomodimi ne resort per  6nete&  7 dite ALL INCLUSIVE;

-Transferta aeroport-resort-aeroport

-Siguracioni i shendetit ne udhetim

-Bagazhe te plota

 

Policies of Gloria Serenity Resort 5*,Belek

Amenities of Gloria Serenity Resort 5*,Belek

  • ALL INCLUSIVE

Guest Reviews (0 reviews)

Gloria Serenity Resort 5*,Belek Belek, Turqi

Your overall Rating of this property

Booking Number

Pin Code

Title of your review

Your review

What sort of Trip was this?

  • Business
  • Couples
  • Family
  • Friends
  • Solo