ARLOARLO
Forgot password?

GRAND YAZICI CLUB MARMARIS PALACE , MARMARIS

ALL INCLUSIVE

GRAND YAZICI CLUB MARMARIS PALACE , MARMARIS

Available Rooms

Double Room Garden View

Max Guests:
2
Max Kids:
2
Board:

Room size

26 m²

In your shared bathroom:

 • Free toiletries
 • Toilet
 • Bath or Shower
 • Towels
 • Shared Toilet
 • Hairdryer
 • Toilet paper

View:

 • Garden view

Room facilities: ​

 • Upper floors accessible by elevator
 • Linen
 • Wardrobe or closet
 • Hand sanitiser
 • Minibar
 • Air conditioning
 • Safety Deposit Box
 • Heating
 • Electric kettle
 • Tumble dryer
 • Desk
 • TV
 • Telephone
 • Flat-screen TV
 • Balcony
 • Terrace
 • Socket near the bed
 • Clothes rack
Hotel
5 star
Turqi
Marmaris
Turkey
+355694050280
Pamucak Mevkii Cumhuriyet Mahallesi Ataturk Caddesi, 48720 Marmaris
1 nights

E vendosur në Bregdetin Mesdhe, Grand Yazici Marmaris Palace ofron argëtim të gjërë të drejtpërdrejtë, duke përfshirë muzikë, shfaqje të natës dhe një disko. Ajo ka një kopsht të madh me një peizazh, një pishinë të hapur dhe shesh lojërash për fëmijë.

Secila nga dhomat është dekoruar thjesht dhe hapet në një ballkon, me një pamje të kopshtit. Ata kanë banjo private që përmbajnë vaskë. Wi-Fi falas është në dispozicion në të gjithë.

Mysafirët mund të ha drekë në një zgjedhje të restoranteve dhe kafeneve qoftë jashtë, pranë Detit Mesdhe, ose në një dhomë elegante ngrënie. Janë 6 bare përfshirë bar-lobi, i cili është i hapur 24-orë në ditë.

Ka aktivitete ujore në dispozicion sipas kërkesës, të tilla si ski jet, para lundrimi ose surfing. Për një ditë më relaksuese të ftuarit mund të luajnë pingpong, mini golf dhe tavëll ose të kërkojnë një masazh.

Policies of GRAND YAZICI CLUB MARMARIS PALACE , MARMARIS

Amenities of GRAND YAZICI CLUB MARMARIS PALACE , MARMARIS

 • AIR CONDITIONING
 • ALL INCLUSIVE
 • COFFEE
 • COMPLIMENTARY BREAKFAST
 • CONFERENCE ROOM
 • DOORMAN
 • ELEVATOR IN BUILDING
 • ENTERTAINMENT
 • FIRE PLACE
 • FITNESS FACILITY
 • FREE PARKING
 • FRIDGE
 • HANDICAP ACCESSIBLE
 • HOT TUB
 • PETS ALLOWED
 • PICK AND DROP
 • PLAY PLACE
 • ROOM SERVICE
 • SECURE VAULT
 • SMOKING ALLOWED
 • SUITABLE FOR EVENTS
 • SWIMMING POOL
 • TELEVISION
 • WINE BAR
 • WI_FI

Guest Reviews (0 reviews)

GRAND YAZICI CLUB MARMARIS PALACE , MARMARIS Marmaris, Turqi

Your overall Rating of this property

Booking Number

Pin Code

Title of your review

Your review

What sort of Trip was this?

 • Business
 • Couples
 • Family
 • Friends
 • Solo