ARLOARLO
Forgot password?

Grecotel Corfu Imperial 5*

Grecotel Corfu Imperial 5*

Available Rooms

No Rooms Found
special hotels
Greqi
Korfuz
Rruga Abdyl Frashëri
0694050282
Grecotel Corfu Imperial 


Grecotel Corfu Imperial është ndoshta hoteli më mbresëlënës i vendosur në Greqi, i vendosur sipër
ullishte ne fund te gadishullit panoramik Kommeno. Një botë me ullinj buzë detit, mermer
& palma, limane plazhi, ngrënie të shkëlqyera dhe një shëtitore e bukur.
 Është një dhomë me pamje ose një pallat mbi ujë. 

AKOMODIMI I RI ULTRA-LUKSOZ
Corfu Imperial ofron një nga zgjedhjet më të gjera të llojeve të akomodimit në destinacionin 
më ekskluziv në Korfuz. Dhoma elegante me pamje panoramike, bungalot të përqafuara fort nga pemët 
me pisha, oazi i familjes Il Boschetto mes ullishteve argjendi-jeshile dhe kopshtet shumëngjyrëshe 
të Corfu Imperial. Premiera e një koleksioni të bujshëm të vilave.
Të gjitha jashtëzakonisht elegante dhe të përmirësuara me pishina të reja dhe një zonë hyrjeje private. 
Midis tyre "Medusa Estate" e re dhe Gadishulli i Vilës - Palazzo Imperiale. Kompleks të reja Penthouse 
Suites & Family Suites.
Ultra-luksoze, me pamje mahnitëse që mund të përshtaten për familjet.

                                          

Policies of Grecotel Corfu Imperial 5*

Amenities of Grecotel Corfu Imperial 5*

Guest Reviews (0 reviews)

Grecotel Corfu Imperial 5* Korfuz, Greqi

Your overall Rating of this property

Booking Number

Pin Code

Title of your review

Your review

What sort of Trip was this?

 • Business
 • Couples
 • Family
 • Friends
 • Solo