ARLOARLO
Forgot password?

HAPIMAG SEA GARDEN 5*,BODRUM

ULTRA ALL INCLUSIVE
ZBRITJE 23% PER TE GJITHA REZERVIMET E DERI ME 29 QERSHOR PER PERIUDHEN NGA: 23/06/2424 NE: 29/06/2424

HAPIMAG SEA GARDEN 5*,BODRUM

Available Rooms

No Rooms Found
special hotels
5 star
Turqi
Bodrum
Rruga Abdyl Frashëri
0694050282
23.06.2024/29.06.2024 Off

Nisja ne date 23 Qershor 2024/29Qershor 2024   6Nete& 7 Dite 

Koncepti: ULTRA ALL INCLUSIVE

Duke filluar nga  999 Eur/P

 

Përjetoni shërbim të klasit botëror në Hapimag Sea Garden Resort
Hapimag Sea Garden është një vendpushim luksoz me 5 yje i vendosur
 në mes të një pylli me pisha në bregun jugor të Gadishullit të Bodrumit. 
Ka një plazh privat, pishinë të jashtme dhe dhoma me ballkone.

Me TV me ekran të sheshtë, të gjitha dhomat janë me ajër të kondicionuar
 dhe të pajisura me minibar. Çdo dhomë e gjërë ka një zonë të shtrojë me Wi-Fi falas.

Mysafirët mund të darkojnë në restorantin romantik të hotelit me pamje nga deti Egje dhe malet. 
Një shumëllojshmëri pijesh mund të shijohen në bar dhe ka një klub nate për argëtim.

Hapimag Sea Garden Resort ka një pishinë të brendshme, palestër dhe një banjë me avull.
 Objektet e sporteve ujore janë në dispozicion në plazh dhe ka një pishinë të veçantë 
për fëmijë me rrëshqitje uji. Mini klubet dhe aktivitetet janë në dispozicion për mysafirët e rinj.Perfshihen:

 -Fluturimi me charter;

 -Akomodimi ne resort per 6 nete& 7 dite  ULTRA ALL INCLUSIVE;

 -Transferta aeroport-resort-aeroport 

 -Siguracioni i shendetit ne udhetim 
-Bagazhe te plota
 

Policies of HAPIMAG SEA GARDEN 5*,BODRUM

Amenities of HAPIMAG SEA GARDEN 5*,BODRUM

  • ULTRA ALL INCLUSIVE

Guest Reviews (0 reviews)

HAPIMAG SEA GARDEN 5*,BODRUM Bodrum, Turqi

Your overall Rating of this property

Booking Number

Pin Code

Title of your review

Your review

What sort of Trip was this?

  • Business
  • Couples
  • Family
  • Friends
  • Solo