ARLOARLO
Forgot password?

Hapimag Sea Garden Resort 5*-Bodrum, Turqi

Hapimag Sea Garden Resort 5*-Bodrum, Turqi

Available Rooms

Hotel
5 star
Turqi
Bodrum
Yalıçiftlik, 48410 Yaliciftlik, Turkey
00355684050282
1 nights
Hapimag Sea Garden është një vendpushim luksoz me 5 yje i vendosur në mes të një pylli me pisha në bregdetin jugor të Gadishullit Bodrum. Ka një plazh privat, pishinë të hapur dhe dhoma me ballkone.

Me TV të ekranit të sheshtë, të gjitha dhomat janë të ajrit të kondicionuar dhe të pajisur me minibars, Wi-Fi falas.

Mysafirët mund të darkojnë në restorant romantik të hotelit me pamje nga deti Egje dhe malet. Një shumëllojshmëri e pijeve mund të shijohen në bar dhe ka një klub natë për argëtim.

Hapimag Sea Garden Resort ka një pishine te jashteme dhe nje te brendeshme , Sauna dhe Hamam. Objektet e sporteve ujore janë në dispozicion në plazh dhe ka një pishinë të veçantë për fëmijë me rrëshqitje në ujë. Mini klube dhe aktivitete janë në dispozicion për mysafirë të rinj.

Policies of Hapimag Sea Garden Resort 5*-Bodrum, Turqi

Amenities of Hapimag Sea Garden Resort 5*-Bodrum, Turqi

 • AIR CONDITIONING
 • COFFEE
 • COMPLIMENTARY BREAKFAST
 • CONFERENCE ROOM
 • DOORMAN
 • ELEVATOR IN BUILDING
 • ENTERTAINMENT
 • FIRE PLACE
 • FITNESS FACILITY
 • FREE PARKING
 • FRIDGE
 • HANDICAP ACCESSIBLE
 • HOT TUB
 • PICK AND DROP
 • PLAY PLACE
 • ROOM SERVICE
 • SECURE VAULT
 • SMOKING ALLOWED
 • SUITABLE FOR EVENTS
 • SWIMMING POOL
 • TELEVISION
 • WINE BAR
 • WI_FI

Guest Reviews (0 reviews)

Hapimag Sea Garden Resort 5*-Bodrum, Turqi Bodrum, Turqi

Your overall Rating of this property

Booking Number

Pin Code

Title of your review

Your review

What sort of Trip was this?

 • Business
 • Couples
 • Family
 • Friends
 • Solo