ARLOARLO
Forgot password?

HEDEF RESORT 5*

ZBRITJE 7% PER TE GJITHA REZERVIMET E DERI ME 03 DHJETOR PER PERIUDHEN NGA: 03/12/2323 NE: 03/12/2323

HEDEF RESORT 5*

Available Rooms

No Rooms Found
Apartment
Turqi
Antalya
07.07.2023- 6 DITE Off
HEDEF RESORT 5*
 Akomodimi 6 Net/ 7 Dite
Standard Room

All Inclusive

Vendodhja:
Hedef Resort and Spa shtrihet ne nje siperfaqe prej 95.000 m2. Ai gjendet 12km larg nga qyteti i Alanyas, 110 km nga qyteti I Antalyas dhe 100 km nga aeroporti. Hoteli eshte rikonstruktuar ne vitin 2006.
 
Akomodimi:
Te gjitha dhomat jane me hapesire dhe te mobiluara ne menyre moderne. Ato jane te paisuara me tualet, tharese flokesh, TV , ajer te kondicionuar, telefon, ballkon dhe kasaforte.
 
Restorante dhe bare:
Hoteli ofron sherbim me restorante dhe bare te ndryshme si ne plazh dhe ne pishine.
Restorantet A`la carte jane : A’la Carte Italian, Turke, Aziatike si dhe Peshku.
 
Facilitete:
Fitnes, Spa, sauna, banjo turke, masazh, mini club per femije, kend lojrash, program ditor te animuar, pishine per te rritur dhe per femije, aqua park si dhe pishine per relax, wifi, doktor, lavanderi, exchange.

Policies of HEDEF RESORT 5*

Amenities of HEDEF RESORT 5*

Guest Reviews (0 reviews)

HEDEF RESORT 5* Antalya, Turqi

Your overall Rating of this property

Booking Number

Pin Code

Title of your review

Your review

What sort of Trip was this?

  • Business
  • Couples
  • Family
  • Friends
  • Solo