ARLOARLO
Forgot password?

HILTON BODRUM TURKBUKU RESORT AND SPA 5*-Bodrum, Turqi

HILTON BODRUM TURKBUKU RESORT AND SPA 5*-Bodrum, Turqi

Available Rooms

Hotel
5 star
Turqi
Bodrum
Yali Mah. Cennetkoyu Cad. Sapliburun Mevkii No:7, 48452 Golturkbuku, Turkey
0684050282
1 nights

Hilton Bodrum ndodhet në Golturkbuku, në majën veriore të Gadishullit Bodrum dhe përmban dhoma moderne dhe 6 restorante. Hoteli ofron pishina të brendshme dhe të jashtme, si dhe WiFi falas në holl. Dhomat me ajër të kondicionuar në Hilton Bodrum Turkbuku Resort dhe Spa kanë ballkone. Secila nga dhomat ka TV me ekran të sheshtë dhe mobilje moderne me ngjyra natyrale. Vizitori mund të shijojë enët tradicionale turke, italiane, mesdhetare ose ushqime deti në një nga restorantet e Hiltonit, duke përfshirë Restorantin Detar, Kebabchi, Patio Olivia dhe Paparazzi. Restoranti kryesor shërben mëngjes dhe ka një tarracë me pamje panoramike mbi gjirin. Baret përfshijnë Sarnic Snack Bar, Cafe Central, A la Mer Bar, Pool Bar dhe Disco Bar. Qendra e banjave përqendrohet në një koncept global që mbulon një gamë të gjerë trajtimesh dhe shërbimesh. Ajo përmban jakuzi ,  sauna, spa. Milas-Bodrum Aeroporti është vetëm 45 km larg, dhe hoteli ofron parkim falas private në vend. Një shërbim me qira i makinave është gjithashtu në dispozicion.

Policies of HILTON BODRUM TURKBUKU RESORT AND SPA 5*-Bodrum, Turqi

Amenities of HILTON BODRUM TURKBUKU RESORT AND SPA 5*-Bodrum, Turqi

 • AIR CONDITIONING
 • COFFEE
 • COMPLIMENTARY BREAKFAST
 • CONFERENCE ROOM
 • DOORMAN
 • ELEVATOR IN BUILDING
 • ENTERTAINMENT
 • FIRE PLACE
 • FITNESS FACILITY
 • FREE PARKING
 • FRIDGE
 • HANDICAP ACCESSIBLE
 • HOT TUB
 • PICK AND DROP
 • PLAY PLACE
 • ROOM SERVICE
 • SECURE VAULT
 • SMOKING ALLOWED
 • SUITABLE FOR EVENTS
 • SWIMMING POOL
 • TELEVISION
 • WINE BAR
 • WI_FI

Guest Reviews (0 reviews)

HILTON BODRUM TURKBUKU RESORT AND SPA 5*-Bodrum, Turqi Bodrum, Turqi

Your overall Rating of this property

Booking Number

Pin Code

Title of your review

Your review

What sort of Trip was this?

 • Business
 • Couples
 • Family
 • Friends
 • Solo