ARLOARLO
Forgot password?

Hilton Podgorica Crna Gora

BED AND BREAKFAST

Hilton Podgorica Crna Gora

Available Rooms

Executive King Room

Max Guests:
3
Max Kids:
1
Board:

Room size

34 m²

This contemporary executive room features a king-sized Hilton Serenity bed, work desk and complimentary WiFi access, as well as a smart 48-inch TV with HD channels.

Executive level guests enjoy exclusive access to the hotel’s Executive Lounge, serving complimentary breakfast, drinks and snacks throughout the day plus private check-in and check-out. Other amenities include a laptop safe, media hub, tea and coffee making facilities and a minibar. Rollaway bed available on request.

King Deluxe Park View Room

Max Guests:
3
Max Kids:
1
Board:

Room size

47 m²

This modern room with park view offers a 40” smart TV with HD satellite channels. A safe and desk are available as well as an electric kettle. The bathroom comprises a spa bath, free toiletries, bathrobe, slippers and hairdryer.

Extra bed is available in this room type.

KING GUEST ROOM WITH PARK VIEW

Max Guests:
3
Max Kids:
1
Board:

Room size

34 m²

This modern room with park view offers a 40” smart TV with HD satellite channels. A minibar and an electric kettle are available. The bathroom comprises a walk-in shower, free toiletries, bathrobe, slippers and hairdryer.

King Guest Room

Max Guests:
3
Max Kids:
1
Board:

Room size

33 m²

This contemporary-style room offers a 40” smart TV with HD satellite channels. There is a minibar and an electric kettle. The bathroom comprises a bath, free toiletries, bathrobe, slippers and hairdryer.

Hotel
5 star
Mali i Zi
Montenegro
+355694050280
Bulevar Svetog Petra Cetinjskog 2 , 81000 Podgorica

Hilton Podgorica Crna Gora është rinovuar dhe azhurnuar rishtas në 2016  .Vendosur në zemër të Podgoricës, ai përmban një bar në çati, ndërsa mysafirët mund të shijojnë një vakt në një nga 4 restorantet në vend. Qendra e pajisur mirë e biznesit ofron qasje falas WiFi në internet.

Dhomat me stil dhe me diell ofrojnë një hapësirë të qetë relaksimi pas një dite të ngarkuar.

Terrace Fontana ofron kafe dhe pasta të bëra vetë që mund t’i shijoni. Ky hotel plotësisht i rinovuar gjithashtu përmban një qendër spa.

Podgorica është një qytet i gjallë me kafene të ndryshme, klube xhazi, diskoteka dhe taverna.

Kjo është pjesa e preferuar e mysafirëve tanë në Podgoricë, sipas vlerësimeve të pavarura.

Policies of Hilton Podgorica Crna Gora

Amenities of Hilton Podgorica Crna Gora

 • AIR CONDITIONING
 • BED AND BREAKFAST
 • COMPLIMENTARY BREAKFAST
 • CONFERENCE ROOM
 • DOORMAN
 • ELEVATOR IN BUILDING
 • ENTERTAINMENT
 • FIRE PLACE
 • FITNESS FACILITY
 • FREE PARKING
 • FRIDGE
 • HANDICAP ACCESSIBLE
 • HOT TUB
 • PETS ALLOWED
 • PICK AND DROP
 • PLAY PLACE
 • ROOM SERVICE
 • SECURE VAULT
 • SMOKING ALLOWED
 • SUITABLE FOR EVENTS
 • SWIMMING POOL
 • TELEVISION
 • WINE BAR
 • WI_FI

Guest Reviews (0 reviews)

Hilton Podgorica Crna Gora Mali i Zi

Your overall Rating of this property

Booking Number

Pin Code

Title of your review

Your review

What sort of Trip was this?

 • Business
 • Couples
 • Family
 • Friends
 • Solo