ARLOARLO
Forgot password?

Hotel Bracera 4*-Budva, Mali i Zi

HALF BOARD
ZBRITJE 10% PER TE GJITHA REZERVIMET E DERI ME 15 QERSHOR PER PERIUDHEN NGA: 09/06/2020 NE: 15/06/2020

Hotel Bracera 4*-Budva, Mali i Zi

Available Rooms

Hotel
4 star
Mali i Zi
Budva
Donji bulevar bb, 85310 Budva, Montenegro
0684050282
1 nights
10% Discount Off

I pozicionuar ne qytetin e bukur te Budves , 200 m nga Slavska Beach, Hotel Bracera ofron akomodim luksoz me  kondicionuar, bar,  WiFi etj. Cdo dhome eshte e pajisur me ballkon me pamje nga deti. Të gjitha dhomat kane  tavoline, Tv Lcd. Do dhomë vjen me një banjo private. Ne restorantin e Hotel Bracera te ftuarit mund te shijojnë pjatat e larmishme te kuzhines vendase dhe nderkombetare. Hotel Bracera u ofron qender Wellness, hamam, sauna dhe nje pishine .  Aeroporti më i afërt është Aeroporti Tivat, 16 km nga Hotel Bracera. Parkimi privat eshte ne dispozicion dhe i perfshire ne cmim.

Mengjes +darke e perfshire.

Baby cot 5 Eur ne dite(extra charge)

Policies of Hotel Bracera 4*-Budva, Mali i Zi

Amenities of Hotel Bracera 4*-Budva, Mali i Zi

 • AIR CONDITIONING
 • COFFEE
 • COMPLIMENTARY BREAKFAST
 • CONFERENCE ROOM
 • DOORMAN
 • ELEVATOR IN BUILDING
 • ENTERTAINMENT
 • FIRE PLACE
 • FITNESS FACILITY
 • FREE PARKING
 • FRIDGE
 • HALF BOARD
 • HANDICAP ACCESSIBLE
 • HOT TUB
 • PICK AND DROP
 • PLAY PLACE
 • ROOM SERVICE
 • SECURE VAULT
 • SMOKING ALLOWED
 • SUITABLE FOR EVENTS
 • SWIMMING POOL
 • TELEVISION
 • WINE BAR
 • WI_FI

Guest Reviews (0 reviews)

Hotel Bracera 4*-Budva, Mali i Zi Budva, Mali i Zi

Your overall Rating of this property

Booking Number

Pin Code

Title of your review

Your review

What sort of Trip was this?

 • Business
 • Couples
 • Family
 • Friends
 • Solo