ARLOARLO
Forgot password?

Hotel Centrum Prizren

BED AND BREAKFAST

Hotel Centrum Prizren

Available Rooms

Family Room

Max Guests:
5
Board:

Room size

40 m²

This family room features a balcony, air conditioning and minibar.

Triple room

Max Guests:
3
Board:

Room size

30 m²

This triple room has a minibar and air conditioning

Double room

Max Guests:
2
Board:

Room size

25 m²

This air-conditioned double room features an LCD satellite TV, a minibar and a bathroom with shower.

Hotel
4 star
Kosove
Prizren
+355694050280

Në Qytetin e Vjetër të Prizrenit ngjitur me rrugën kryesore për këmbësorë dhe Xhaminë e Sinan Pashës, Hotel Centrum Prizren ofron strehim me ajër të kondicionuar me Wi-Fi falas.  Ai gjithashtu përfshin një bar dhe një restorant që shërben pjatat tradicionale.

Të gjitha dhomat dhe suitat shfaqin një TV satelitor LCD, një minibar dhe një banjo private me dush. Disa përfshijnë një ballkon me pamje të qytetit. Lavanderi dhe hekurosje shërbimi janë në dispozicion me pagese ekstra. Mëngjes buffet sherbehet çdo ditë.

Kisha Zoja e Ljeviç e mbrojtur nga UNESCO mund të arrihet në një-10 minuta në këmbë, ndërsa një Banjë Turke është një 15-minuta në këmbë larg. Ekskursione në Lidhja e Prizrenit dhe Kalaja e Sahatit mund të organizohen në një agjenci turistike lokale, 100 m larg.

Stacioni Kryesor i Autobusëve, me linja për në Prishtinë, Gjakovë dhe Pejë, është 1 km nga Hotel Centrum Prizren. Aeroporti i Prishtinës është në një distancë prej 75 km, dhe transferimi është i mundur me një shtesë.

Policies of Hotel Centrum Prizren

Amenities of Hotel Centrum Prizren

 • AIR CONDITIONING
 • BED AND BREAKFAST
 • COMPLIMENTARY BREAKFAST
 • CONFERENCE ROOM
 • DOORMAN
 • ELEVATOR IN BUILDING
 • ENTERTAINMENT
 • FIRE PLACE
 • FREE PARKING
 • FRIDGE
 • HANDICAP ACCESSIBLE
 • HOT TUB
 • TELEVISION
 • WINE BAR
 • WI_FI

Guest Reviews (0 reviews)

Hotel Centrum Prizren Prizren, Kosove

Your overall Rating of this property

Booking Number

Pin Code

Title of your review

Your review

What sort of Trip was this?

 • Business
 • Couples
 • Family
 • Friends
 • Solo