ARLOARLO
Forgot password?

Hotel Galia 3* – Kotor, Mali i Zi

Hotel Galia 3* – Kotor, Mali i Zi

Available Rooms

Hotel
3 star
Mali i Zi
Tivat
+355694050280

Hotel Galia është në pronësi të familjes Ćetković që nga viti 2009.

Akomodim i rehatshëm me 3 *** dhe dhoma moderne me ballkone që kanë një pamje fantastike të Gjirit të Kotorit dhe qytetit të vjetër të Kotorit.

Hoteli ka një parkim privat . Restoranti ka një tarracë me pamje nga deti. Ambienti bregdetar dhe hostet gjithmonë të kujdesshëm garantojnë një pushim të qetë dhe të këndshëm.

Edhe pranë plazhit dhe rrëzë maleve përreth janë kushte ideale për qëndrimin  tuaj.

Hoteli është i shkëlqyeshëm për turne në Kotor, Tivat, Perast dhe Budva.

Policies of Hotel Galia 3* – Kotor, Mali i Zi

Amenities of Hotel Galia 3* – Kotor, Mali i Zi

 • AIR CONDITIONING
 • COFFEE
 • COMPLIMENTARY BREAKFAST
 • CONFERENCE ROOM
 • ENTERTAINMENT
 • FREE PARKING
 • FRIDGE
 • PICK AND DROP
 • PLAY PLACE
 • ROOM SERVICE
 • SECURE VAULT
 • SMOKING ALLOWED
 • SUITABLE FOR EVENTS
 • TELEVISION
 • WINE BAR
 • WI_FI

Guest Reviews (0 reviews)

Hotel Galia 3* – Kotor, Mali i Zi Tivat, Mali i Zi

Your overall Rating of this property

Booking Number

Pin Code

Title of your review

Your review

What sort of Trip was this?

 • Business
 • Couples
 • Family
 • Friends
 • Solo