ARLOARLO
Forgot password?

Hotel Izgrev Spa & Aquapark 5* – Struga,Maqedonia

Hotel Izgrev Spa & Aquapark 5* – Struga,Maqedonia

Available Rooms

Hotel
5 star
Maqedoni
Struga
Struga, Calishta, 6330 Struga, North Macedonia
+355694050280
1 nights

I vendosur në bregun e Liqenit të Ohrit  duke ofruar pishina të jashtme dhe të brendshme, Hotel Izgrev Spa & Aquapark ndodhet në Strugë.

Parkimi privat është i mundur në vend. Të gjitha dhomat janë me ajër të kondicionuar ,me një ballkon dhe një TV me ekran të sheshtë. Ju mund të shijoni pamjen e liqenit nga dhoma. Restoranti à la carte në vend shërben kuzhinë tradicionale dhe ndërkombëtare. Hotel Izgrev Spa & Aquapark ofron sauna, banjë me avull, hamami, qendër palestër dhe shërbim masazhesh. Tenisi dhe mini golfi janë gjithashtu në dispozicion.

Me kërkesë dhe kundër shtesë, mund të organizohet marrja me qira e makinave. Ekziston edhe një qendër konferencash në dispozicion, e cila mund të presë deri në 700 njerëz.

Policies of Hotel Izgrev Spa & Aquapark 5* – Struga,Maqedonia

Amenities of Hotel Izgrev Spa & Aquapark 5* – Struga,Maqedonia

 • AIR CONDITIONING
 • COFFEE
 • COMPLIMENTARY BREAKFAST
 • CONFERENCE ROOM
 • ELEVATOR IN BUILDING
 • ENTERTAINMENT
 • FIRE PLACE
 • FITNESS FACILITY
 • FREE PARKING
 • FRIDGE
 • HANDICAP ACCESSIBLE
 • HOT TUB
 • PICK AND DROP
 • PLAY PLACE
 • ROOM SERVICE
 • SECURE VAULT
 • SMOKING ALLOWED
 • SUITABLE FOR EVENTS
 • SWIMMING POOL
 • TELEVISION
 • WINE BAR
 • WI_FI

Guest Reviews (0 reviews)

Hotel Izgrev Spa & Aquapark 5* – Struga,Maqedonia Struga, Maqedoni

Your overall Rating of this property

Booking Number

Pin Code

Title of your review

Your review

What sort of Trip was this?

 • Business
 • Couples
 • Family
 • Friends
 • Solo