ARLOARLO
Forgot password?

Hotel Montenegro 4*- Becic, Budva

HALF BOARD

Hotel Montenegro 4*- Becic, Budva

Available Rooms

Hotel
4 star
Mali i Zi
Budva
Bečići b.b., 85310 Budva, Montenegro
00355684050282
1 nights

I pozocionuar  në plazhin me rërë Bečići, Hotel Mali i Zi  me nje pamje piktoreske dhe shume afer detit. 

Hoteli  përmban dhoma moderne me ajër të kondicionuar dhe një zonë  spa. Sauna , therese flokesh etj.

Budva me qytetin e saj piktoresk të vjetër është 2 km larg. Dhomat  e arreduara bukur  janë të pajisura me TV kabllor, një minibar dhe kasaforte .

Parkim falas private është në dispozicion te hoteli  si dhe  Plazhi privat është i pajisur me karrige dhe cadra.

Tekila Beach Bar ofron pije dhe snack gjatë gjithë ditës.

Mysafirët mund të pushojnë ne  3 pishinat në natyrë, 

Një restorantin kryesor shërben specialitete tradicionale malazeze dhe kuzhinë mesdhetare .

 

Policies of Hotel Montenegro 4*- Becic, Budva

Amenities of Hotel Montenegro 4*- Becic, Budva

 • AIR CONDITIONING
 • COFFEE
 • COMPLIMENTARY BREAKFAST
 • CONFERENCE ROOM
 • DOORMAN
 • ELEVATOR IN BUILDING
 • ENTERTAINMENT
 • FIRE PLACE
 • FITNESS FACILITY
 • FREE PARKING
 • FRIDGE
 • HALF BOARD
 • HANDICAP ACCESSIBLE
 • HOT TUB
 • PICK AND DROP
 • PLAY PLACE
 • ROOM SERVICE
 • SECURE VAULT
 • SMOKING ALLOWED
 • SUITABLE FOR EVENTS
 • SWIMMING POOL
 • TELEVISION
 • WINE BAR
 • WI_FI

Guest Reviews (0 reviews)

Hotel Montenegro 4*- Becic, Budva Budva, Mali i Zi

Your overall Rating of this property

Booking Number

Pin Code

Title of your review

Your review

What sort of Trip was this?

 • Business
 • Couples
 • Family
 • Friends
 • Solo