ARLOARLO
Forgot password?

Hotel Oaza 3* – Budva,Mali i Zi

BED AND BREAKFAST

Hotel Oaza 3* – Budva,Mali i Zi

Available Rooms

Hotel
3 star
Mali i Zi
Budva
+355694050280

Hotel Oaza ndodhet vetëm 50 m larg plazhit dhe marinës së jahteve, 150 m nga qyteti i vjetër i Budva-së.

Ajo ofron akomodim me ajër të kondicionuar me ballkone dhe Wi-Fi falas.

Hotel Oaza ka mirëpritur mysafirët  që nga 24 Mars 2010

Policies of Hotel Oaza 3* – Budva,Mali i Zi

Amenities of Hotel Oaza 3* – Budva,Mali i Zi

 • AIR CONDITIONING
 • BED AND BREAKFAST
 • COFFEE
 • COMPLIMENTARY BREAKFAST
 • ENTERTAINMENT
 • FREE PARKING
 • FRIDGE
 • PICK AND DROP
 • PLAY PLACE
 • ROOM SERVICE
 • SECURE VAULT
 • SUITABLE FOR EVENTS
 • SWIMMING POOL
 • TELEVISION
 • WINE BAR
 • WI_FI

Guest Reviews (0 reviews)

Hotel Oaza 3* – Budva,Mali i Zi Budva, Mali i Zi

Your overall Rating of this property

Booking Number

Pin Code

Title of your review

Your review

What sort of Trip was this?

 • Business
 • Couples
 • Family
 • Friends
 • Solo