ARLOARLO
Forgot password?

Hotel Osejava 4*-Makarska, Croatia

Hotel Osejava 4*-Makarska, Croatia

Available Rooms

Hotel
4 star
Kroaci
Makarska
Setalište dra. Fra Jure Radica b.b., 21300 Makarska, Croatia
1 nights
Me një pamje fantastike nga deti, krejt hoteli i ri Osejava ndodhet në qendër të Makarska në shëtitoren, i rrethuar nga 3 plazhe të mrekullueshëm.

Dekoruar sipas tendencave të fundit në modelimin e brendshëm dhe i pajisur me mobilje moderne dhe luksoze, hoteli është i hapur gjatë gjithë vitit.Eshte një zgjedhje perfekte per pushime ose udhëtim pune.
Ju gjithashtu mund të përfshiheni në trajnimin e grupeve sportive.
Ka 2 salla konferencash dhe aty pranë mund të vizitoni qendrën sportive me fusha tenisi, një pistë vrapimi, pishinë dhe një fushë basketbolli.
Kampiononi një game te gjere te pjatave tradicionale dalmat dhe ndërkombëtare në një ambient të këndshëm dhe elegant. 
Pas një noti relaksues në det, pije pijen tënde të preferuar në ballkonin me pamje nga deti dhe shiko perëndimin e diellit pas ishullit Brač.
Tradita e kombinuar me dekor modern dhe staf miqësor, të përkushtuar do t’i bëjë pushimet tuaja të paharrueshme.

Policies of Hotel Osejava 4*-Makarska, Croatia

Amenities of Hotel Osejava 4*-Makarska, Croatia

 • AIR CONDITIONING
 • COFFEE
 • COMPLIMENTARY BREAKFAST
 • CONFERENCE ROOM
 • DOORMAN
 • ELEVATOR IN BUILDING
 • ENTERTAINMENT
 • FIRE PLACE
 • FITNESS FACILITY
 • FREE PARKING
 • FRIDGE
 • HANDICAP ACCESSIBLE
 • HOT TUB
 • PICK AND DROP
 • PLAY PLACE
 • ROOM SERVICE
 • SECURE VAULT
 • SMOKING ALLOWED
 • SUITABLE FOR EVENTS
 • SWIMMING POOL
 • TELEVISION
 • WINE BAR
 • WI_FI

Guest Reviews (0 reviews)

Hotel Osejava 4*-Makarska, Croatia Makarska, Kroaci

Your overall Rating of this property

Booking Number

Pin Code

Title of your review

Your review

What sort of Trip was this?

 • Business
 • Couples
 • Family
 • Friends
 • Solo