ARLOARLO
Forgot password?

Hotel Rivijera 4*- Petrovac, Budva Mali i Zi

BED AND BREAKFAST

Hotel Rivijera 4*- Petrovac, Budva Mali i Zi

Available Rooms

Hotel
4 star
Mali i Zi
Budva
00355684050282
Obala bb, 85310 Petrovac na Moru, Montenegro
4 nights

I pozocionuar  ne qytetin e vogël të Petrovac në qendër të bregdetit të Adriatikut të Malit të Zi,

Rivijera ju mirëpret në mes të pishave dhe natyres se mrekullueshme duke ju ofruar    WiFi falas, ajer te kondicionuar,   TV Lcd  , minibar dhe  ballkon ne cdo dhome.

3 plazhe mund të gjenden në afersi te Hotel Rivijera.

Parku ne hotel riviera  park qe mbulon nje sipërfaqe prej 8.400 metrash katrorë, ofron pishine te jashtme ,  shesh lojërash per femije dhe një ndërtesë për programe animimi.

Ju mund të pihet pija juaj e preferuar dhe të shijoni ushqimin e shijshëm ndërsa dëgjoni tingujt e muzikës lokale. Të tre kuzhinat e këtij rajoni – bregdet, liqen dhe kuzhinë malore mund të shijohen në atmosferën intime të restorantit Oliva.

Policies of Hotel Rivijera 4*- Petrovac, Budva Mali i Zi

Amenities of Hotel Rivijera 4*- Petrovac, Budva Mali i Zi

 • AIR CONDITIONING
 • BED AND BREAKFAST
 • COFFEE
 • COMPLIMENTARY BREAKFAST
 • CONFERENCE ROOM
 • DOORMAN
 • ELEVATOR IN BUILDING
 • ENTERTAINMENT
 • FIRE PLACE
 • FITNESS FACILITY
 • FREE PARKING
 • FRIDGE
 • HANDICAP ACCESSIBLE
 • HOT TUB
 • PICK AND DROP
 • PLAY PLACE
 • ROOM SERVICE
 • SECURE VAULT
 • SMOKING ALLOWED
 • SUITABLE FOR EVENTS
 • SWIMMING POOL
 • TELEVISION
 • WINE BAR
 • WI_FI

Guest Reviews (0 reviews)

Hotel Rivijera 4*- Petrovac, Budva Mali i Zi Budva, Mali i Zi

Your overall Rating of this property

Booking Number

Pin Code

Title of your review

Your review

What sort of Trip was this?

 • Business
 • Couples
 • Family
 • Friends
 • Solo