ARLOARLO
Forgot password?

Hotel Sivota Diamond Spa Resort- Sivota, Greece

Hotel Sivota Diamond Spa Resort- Sivota, Greece

Available Rooms

No Rooms Found
Hotel
5 star
Greqi
Sivota
Sivota, Sivota, 46100, Greece
0684050282
1 nights
 IVendosur në Sivota, 750 m nga Gallikos Molos Beach, Sivota Diamond Spa Resort ofron restorant, parkim privat falas , një pishinë sezonale të hapur dhe palester, bar, prona gjithashtu ka një sallë pritjeje të përbashkët, si dhe një kopsht. Akomodimi përmban një tavolinë para 24 orësh, shërbim në dhomë dhe këmbim valutor për mysafirët.

Të gjitha dhomat e ftuar në hotel kanë ajër të kondicionuar, një TV me ekran të sheshtë me kanale satelitore, DVD player, dhe një banjo private me dush, tharëse flokësh dhe tualetin falas. Të gjitha dhomat do të ofrojnë mysafirët me një tavolinë dhe një kazan.

Guests në Sivota Diamond Spa Resort mund të gëzojnë një mëngjes kontinental ose një shuplakë.

Akomodimi ofron strehim me 5 yje me një hamami dhe shesh lojërash për fëmijë. Ju mund të luani pingpong në Sivota Diamond Spa Resort, dhe qiraja e biçikletave dhe marrja me qira e makinave janë në dispozicion.

Karvouno Beach është më pak se 1 km nga hoteli, ndërsa Zavia Beach është një 11-minuta në këmbë nga prona. Aeroporti më i afërt është Korfuzi Ndërkombëtar, 63 km nga Sivota Diamond Spa Resort, dhe prona ofron një shërbim të paguar transferim aeroporti.

Policies of Hotel Sivota Diamond Spa Resort- Sivota, Greece

Amenities of Hotel Sivota Diamond Spa Resort- Sivota, Greece

 • AIR CONDITIONING
 • COFFEE
 • COMPLIMENTARY BREAKFAST
 • CONFERENCE ROOM
 • DOORMAN
 • ELEVATOR IN BUILDING
 • ENTERTAINMENT
 • FIRE PLACE
 • FITNESS FACILITY
 • FREE PARKING
 • FRIDGE
 • HANDICAP ACCESSIBLE
 • HOT TUB
 • PICK AND DROP
 • PLAY PLACE
 • ROOM SERVICE
 • SECURE VAULT
 • SMOKING ALLOWED
 • SUITABLE FOR EVENTS
 • SWIMMING POOL
 • TELEVISION
 • WINE BAR
 • WI_FI

Guest Reviews (0 reviews)

Hotel Sivota Diamond Spa Resort- Sivota, Greece Sivota, Greqi

Your overall Rating of this property

Booking Number

Pin Code

Title of your review

Your review

What sort of Trip was this?

 • Business
 • Couples
 • Family
 • Friends
 • Solo