ARLOARLO
Forgot password?

Hotel Splendid Conference And Spa Resort 5*-Becic, Budva

Hotel Splendid Conference And Spa Resort 5*-Becic, Budva

Available Rooms

Hotel
5 star
Mali i Zi
Budva
Bečići b.b., 85310 Budva, Montenegro
2 nights

Hoteli Spendid nje nder hotelet me  luksoze  me 5 yje  eshte vendosur direkt ne nje plazh  me rere ne zemer te Bečići, vetëm 2 km larg qytetit të vjetër të Budva. Zona Supreme spa me pishina , sauna, vaskë të nxehtë dhe banja me avull me kristale Swarovski eshte ne dispozicion te mysafireve. Dhomat dhe suitat e dekoruara ne menyre elegante janë të pajisura me ajer te kondicionuar,  TV satelitor LCD dhe një ballkon privat me pamje nga deti Adriatik  ne  Gjirin Bečići. Banjo e rehatshme ofron nje banje, tualetin dhe tharese flokesh. Restoranti à la carte në vend shërben kuzhinë supreme malazeze dhe ndërkombetare. Nje perzgjedhje e gjere e vererave te famshme lokale dhe boterore eshte ne dispozicion. Plazhi me rere private me cadra dhe loungers eshte ne dispozicion te mysafireve. Mysafiret mund të pushojne pranë pishines, ku pije dhe snack janë sherbyer gjate gjithe dites.

Policies of Hotel Splendid Conference And Spa Resort 5*-Becic, Budva

Amenities of Hotel Splendid Conference And Spa Resort 5*-Becic, Budva

Mengjesi i perfshire

 • AIR CONDITIONING
 • COFFEE
 • COMPLIMENTARY BREAKFAST
 • CONFERENCE ROOM
 • DOORMAN
 • ELEVATOR IN BUILDING
 • ENTERTAINMENT
 • FIRE PLACE
 • FITNESS FACILITY
 • FREE PARKING
 • FRIDGE
 • HANDICAP ACCESSIBLE
 • HOT TUB
 • PICK AND DROP
 • PLAY PLACE
 • ROOM SERVICE
 • SECURE VAULT
 • SMOKING ALLOWED
 • SUITABLE FOR EVENTS
 • SWIMMING POOL
 • TELEVISION
 • WINE BAR
 • WI_FI

Guest Reviews (0 reviews)

Hotel Splendid Conference And Spa Resort 5*-Becic, Budva Budva, Mali i Zi

Your overall Rating of this property

Booking Number

Pin Code

Title of your review

Your review

What sort of Trip was this?

 • Business
 • Couples
 • Family
 • Friends
 • Solo