ARLOARLO
Forgot password?

Hotel Tara 4*- Becic, Mali i Zi

BED AND BREAKFAST

Hotel Tara 4*- Becic, Mali i Zi

Available Rooms

Hotel
4 star
Mali i Zi
Budva
Bečići b.b., 85310 Budva, Montenegro
00355684050282
1 nights
E vendosur në një nga vendbanimet më të vjetra në Adriatik Riviera, Becici Budva, Hotel Tara është 80 m nga një plazh me rërë të mrekullueshëm private që ofron nje ambient modern dhe cilesor.

Dhomat janë të pajisura me TV kabllor ndërkombëtar, kasaforta në dhomë etj. Dy karrige ne kuverte dhe nje cader, e cila mund te perdoret ne plazhin privat, perfshihen ne normen e dhomes. Shumë dhoma shfaqin ballkone, disa prej tyre mburren me pamje të mrekullueshme të Adriatikut.

Pishina e hapur not ka një kuvertë dielli, si dhe një bar i cili shërben pije dhe ushqime. Të ftuarit do të kenë 2 lounger dielli dhe një cadër në dispozicion të tyre pa pagese. 
Plazhi privat eshte sherbyer plotesisht, duke shfaqur një bar.

Hotel Tara ka nje bar aperitiv i cili eshte i hapur çdo dite, si dhe një restorant ku sherbehen mengjeset dhe darkat e shijeshme.

Policies of Hotel Tara 4*- Becic, Mali i Zi

Amenities of Hotel Tara 4*- Becic, Mali i Zi

 • AIR CONDITIONING
 • BED AND BREAKFAST
 • COFFEE
 • COMPLIMENTARY BREAKFAST
 • CONFERENCE ROOM
 • DOORMAN
 • ELEVATOR IN BUILDING
 • ENTERTAINMENT
 • FIRE PLACE
 • FITNESS FACILITY
 • FREE PARKING
 • FRIDGE
 • HANDICAP ACCESSIBLE
 • HOT TUB
 • PICK AND DROP
 • PLAY PLACE
 • ROOM SERVICE
 • SECURE VAULT
 • SMOKING ALLOWED
 • SUITABLE FOR EVENTS
 • SWIMMING POOL
 • TELEVISION
 • WINE BAR
 • WI_FI

Guest Reviews (0 reviews)

Hotel Tara 4*- Becic, Mali i Zi Budva, Mali i Zi

Your overall Rating of this property

Booking Number

Pin Code

Title of your review

Your review

What sort of Trip was this?

 • Business
 • Couples
 • Family
 • Friends
 • Solo