ARLOARLO
Forgot password?

Garni Hotel Vila Lux – Budva, Mali i Zi

BED AND BREAKFAST

Garni Hotel Vila Lux – Budva, Mali i Zi

Available Rooms

Hotel
3 star
Mali i Zi
Budva
+3550694050282

I Ndodhur në kryeqytetin turistik të Malit të Zi, Budva, familja në pronësi Vila Lux ofron dhoma me ajër të kondicionuar vetëm 200 m larg detit Adriatik. Wi-Fi falas në të gjithë hotelin.

Të gjitha dhomat në Hotel Vila Lux janë të pajisura me mobilje prej druri të errët. Secili vjen me TV  dhe një minibar. Disa dhoma përfshijnë ballkone. Të ftuarit mund të gëzojnë një mëngjes me specialitete lokale. Mysafirët mund të pushojnë në tarracën e hotelit ose të rezervojnë një tur në recepsion .

Vila Lux ndodhet më pak se 22 km larg Aeroportit Tivat.

Parkim falas.

Policies of Garni Hotel Vila Lux – Budva, Mali i Zi

Amenities of Garni Hotel Vila Lux – Budva, Mali i Zi

 • AIR CONDITIONING
 • BED AND BREAKFAST
 • COFFEE
 • COMPLIMENTARY BREAKFAST
 • CONFERENCE ROOM
 • DOORMAN
 • ELEVATOR IN BUILDING
 • ENTERTAINMENT
 • FITNESS FACILITY
 • FREE PARKING
 • FRIDGE
 • HANDICAP ACCESSIBLE
 • PICK AND DROP
 • PLAY PLACE
 • ROOM SERVICE
 • SECURE VAULT
 • SMOKING ALLOWED
 • SUITABLE FOR EVENTS
 • TELEVISION
 • WINE BAR
 • WI_FI

Guest Reviews (0 reviews)

Garni Hotel Vila Lux – Budva, Mali i Zi Budva, Mali i Zi

Your overall Rating of this property

Booking Number

Pin Code

Title of your review

Your review

What sort of Trip was this?

 • Business
 • Couples
 • Family
 • Friends
 • Solo