ARLOARLO

By signing up, I agree to ARLO's Terms of Service, Privacy Policy, Guest Refund Policy, and Host Guarantee Terms

Already a member?

ARLOARLO
Forgot password?

Don't have an account?

SUPER OFERTE – HUMA KOTOR BAY 5*

Available Rooms

No Rooms Found
Hotel
5 star
Mali i Zi
+355694050280
5 nights

Per rezervime deri ne 31 korrik –

Ne cmime perfshihet:

-Minimumi pesë netë në dhomën Delux për dy persona.
-Mëngjesi për dy persona të perfshire.
-Shishe me ujë në dhome.
-Pjatë frutash në dhomë pas mbërritjes.
-Një fëmijë nën 7 vjec(ndarja e shtratit me prindërit qëndron pa pagesë).
-Përdorimi i lirë i plazhit të hotelit (peshqir, ombrellë dhe sunbeds), si dhe dy pishina jashtë, sauna, banjë me avull dhe pajisje –Fitness.
-15% zbritje në restorantin TUKAN A la carte (vaktin e parë).
-Free Wi-Fi në të gjitha fushat e hotelit.
-Përdorimi i lirë i klubit të fëmijëve.

*

*

Policies of SUPER OFERTE – HUMA KOTOR BAY 5*

Amenities of SUPER OFERTE – HUMA KOTOR BAY 5*

 • AIR CONDITIONING
 • COFFEE
 • COMPLIMENTARY BREAKFAST
 • CONFERENCE ROOM
 • DOORMAN
 • ELEVATOR IN BUILDING
 • ENTERTAINMENT
 • FIRE PLACE
 • FITNESS FACILITY
 • FREE PARKING
 • FRIDGE
 • HANDICAP ACCESSIBLE
 • HOT TUB
 • PETS ALLOWED
 • PICK AND DROP
 • PLAY PLACE
 • ROOM SERVICE
 • SECURE VAULT
 • SMOKING ALLOWED
 • SUITABLE FOR EVENTS
 • SWIMMING POOL
 • TELEVISION
 • WINE BAR
 • WI_FI

Guest Reviews (0 reviews)

SUPER OFERTE – HUMA KOTOR BAY 5* Mali i Zi

Your overall Rating of this property

Booking Number

Pin Code

Title of your review

Your review

What sort of Trip was this?

 • Business
 • Couples
 • Family
 • Friends
 • Solo