ARLOARLO
Forgot password?

Hunguest Hotel Sun Resort 4*- Herceg-novi, Mali i Zi

Hunguest Hotel Sun Resort 4*- Herceg-novi, Mali i Zi

Available Rooms

Hotel
4 star
Mali i Zi
Tivat
Sveta Bubala Bb, 85340 Herceg-Novi, Montenegro
1 nights
Hunguest Hotel Sun Resort eshte i vendosur ne nje park te vogel ne shetitoren bregdetare të Herceg Novi. Ajo ka plazhin e saj privat dhe pishinen. 

WiFi falas është në dispozicion në vende publike dhe në 2 restorantet, Lovcen dhe Jadranka.

Dhomat me ajër të kondicionuar ofrojnë sherbim interneti falas. 

Hoteli ofron sallë pritjeje dhe cadra falas dhe sporte të ndryshme ujore mund të shijohen në plazh.

Restoranti Jadranka ofron një tarracë me pamje nga deti dhe shërben ushqim dhe pije mesdhetare dhe ndërkombëtare. Herceg Novi ofron klube të ndryshme të natës që mund të shijohen në shëtitoren buzë detit, si dhe shumë kafene dhe bare komode.

Policies of Hunguest Hotel Sun Resort 4*- Herceg-novi, Mali i Zi

Amenities of Hunguest Hotel Sun Resort 4*- Herceg-novi, Mali i Zi

 • AIR CONDITIONING
 • COFFEE
 • COMPLIMENTARY BREAKFAST
 • CONFERENCE ROOM
 • DOORMAN
 • ELEVATOR IN BUILDING
 • ENTERTAINMENT
 • FIRE PLACE
 • FITNESS FACILITY
 • FREE PARKING
 • FRIDGE
 • HANDICAP ACCESSIBLE
 • HOT TUB
 • PICK AND DROP
 • PLAY PLACE
 • ROOM SERVICE
 • SECURE VAULT
 • SMOKING ALLOWED
 • SUITABLE FOR EVENTS
 • SWIMMING POOL
 • TELEVISION
 • WINE BAR
 • WI_FI

Guest Reviews (0 reviews)

Hunguest Hotel Sun Resort 4*- Herceg-novi, Mali i Zi Tivat, Mali i Zi

Your overall Rating of this property

Booking Number

Pin Code

Title of your review

Your review

What sort of Trip was this?

 • Business
 • Couples
 • Family
 • Friends
 • Solo