ARLOARLO
Forgot password?

Iberostar Bellevue 4* – Becic, Budva

ALL INCLUSIVE

Iberostar Bellevue 4* – Becic, Budva

Available Rooms

Hotel
4 star
Mali i Zi
Budva
Bečići b.b., 85310 Budva, Montenegro
0694050280
1 nights

Me pamje nga deti, Hotel Iberostar Bellevue eshte 2 km nga Budva i pozocionuar ne plazhin Becici, i rrethuar nga kopshte kodrinore. Hoteli ofron dhoma te rehatshme , te pajisura me TV satelitor dhe pamje nga deti. Hoteli Bellevue ve ne dispozicion te pushueve 7 bare dhe një restorant qe sherben si kuzhine malazeze ashtu edhe nderkombetare dhe à la carte restaurant . Iberostar Bellevue ofron pishine per te rritur dhe per femije .

Shezllonet ne det jane me extra pagese.

Femijet Falas.

All Inclusive Board.

Policies of Iberostar Bellevue 4* – Becic, Budva

Amenities of Iberostar Bellevue 4* – Becic, Budva

All Inclusive Board

 • AIR CONDITIONING
 • ALL INCLUSIVE
 • COFFEE
 • COMPLIMENTARY BREAKFAST
 • CONFERENCE ROOM
 • ELEVATOR IN BUILDING
 • ENTERTAINMENT
 • FITNESS FACILITY
 • FREE PARKING
 • FRIDGE
 • HOT TUB
 • PLAY PLACE
 • ROOM SERVICE
 • SECURE VAULT
 • SUITABLE FOR EVENTS
 • SWIMMING POOL
 • TELEVISION
 • WI_FI

Guest Reviews (0 reviews)

Iberostar Bellevue 4* – Becic, Budva Budva, Mali i Zi

Your overall Rating of this property

Booking Number

Pin Code

Title of your review

Your review

What sort of Trip was this?

 • Business
 • Couples
 • Family
 • Friends
 • Solo